Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Vídeňská, 2+kk, 47 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Brno-město - Vídeňská, 12 500 Kč/měs., 47 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-vgr

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 2+kk v žádané lokalitě Brno - Štýřice. Byt o celkové výměře 47 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlové novostavby s výtahem. K bytu přísluší i sklepní kóje.

Byt je ideální pro pár.

Byt se nabízí plně vybavený. Součástí kuchyňské linka je lednice s mrazákem, vestavěná elektrická trouba, myčka, sklokeramická deska a digestoř. V kuchyni najdeme i jídelní stůl s židlemi. Útulná ložnice je zařízená postelí, komodou, velkoplošnou televizí a vestavěnou šatní skříní. Nadstandardní koupelna disponuje sprchovým koutem, pračkou, sušičkou a toaletou. V předsíni je praktický botník a věšák.

V příjemném okolí domu jsou restaurace, kavárna, lékárna, základní škola, Pedagogická fakulta MU. Osm minut chůze je vzdálený supermarket Lidl. Devět minut chůze od domu je vzdálený dopravní uzel Mendlovo náměstí. Vynikající dopravní dostupnost do centra Brna. Tramvajová zastávka Nemocnice Milosrdných bratří je přímo u domu.

Byt je volný k nastěhování od 1. 5. 2021. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-vgr-en

We offer to rent a beautiful apartment 2 + kk in the desired location Brno - Styrice. Apartment with a total area of ​​47 m2 is located on the fourth floor of a brick building with an elevator. The apartment comes with a cellar.

The apartment is ideal for a couple.

The apartment is offered fully equipped. Part of the kitchen is a fridge / freezer, built-in electric oven, dishwasher, ceramic hob and hood. The kitchen has a dining table with chairs. The cozy bedroom is furnished with a bed, chest of drawers, large-screen TV and a built-in wardrobe. The superior bathroom has a shower, washing machine and dryer and toilet. In the hall is a practical shoe rack and hanger.

In the pleasant surroundings of the house are restaurants, cafe, pharmacy, primary school, Faculty of Education MU. Lidl supermarket is an 8-minute walk away. Mendel Square is a 9-minute walk away. Excellent transport accessibility to the city center. The tram stop Hospital of the Merciful Brothers is right next to the house.

The apartment is free to move in from 1st of May 2021. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Brno-město | Vídeňská
Cena: 12 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 16 000 Kč, náklady na bydlení 3 209 Kč/měs., poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 47 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. květen 2021
Pronájem přidán: Před 10 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Brno, Mendlovo náměstí: 6 minut (pěšky)

Lidl Brno-Štýřice: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 18 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 27 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc