Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Černého, 2+kk, 49 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Bystrc - Černého, 12 990 Kč/měs., 49 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-t3g

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+kk na ulici Černého v klidné lokalitě Brno - Bystrc. Byt o celkové rozloze 49 m2 se nachází v pátém patře cihlového domu s výtahem. K bytu náleží prostorná terasa s výhledem do zeleně a zděný sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout disponuje vestavěnými spotřebiči - sklo keramická deska, elektrická trouba, lednice s mrazákem, myčka nádobí, digestoř a vestavěná pračka. Obývací část je vybavena komodou, TV stolkem. V ložnici zůstává k dispozici manželská postel a vestavěná skříň s úložným prostorem. V koupelně se nachází prostorná rohová vana, umyvadlo, skříňka a toaleta.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - potraviny, základní škola, sportovní a sociální vyžití. Zastávka trolejbusu a nočního autobusu Černého je vzdálena asi dvě minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování k 01.10.2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-t3g-en

For long-term sublease, we offer a 2 + kk apartment on Černého Street in an open location in Brno - Bystrc. The apartment with a floor area of ​​49 m2 is located in the fifth room of a brick building with an elevator. The apartment has a spacious terrace overlooking the greenery and cellar.

The apartment is offered free of charge. Kitchenette suitable for built-in appliances - glass ceramic hob, electric oven, refrigerator with freezer, dishwasher, hood. The living area is equipped with a chest of drawers and a coffee table. The bedroom has a double bed and a built-in wardrobe with storage space. The bathroom has a spacious corner bath, sink, cabinet and toilet.

In the vicinity of the house there are available civic amenities - food, primary school, sports and social activities. The Černý trolleybus and night bus stop is about a two-minute walk from the house.

The apartment is free to move in on 1st of October. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Bystrc | Černého
Cena: 12 990 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota, náklady na bydlení 3 300 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 49 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. říjen 2020
Pronájem přidán: Dnes
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

ENAPO Brno, Štouračova: 6 minut (pěšky)

Albert Brno, Vondrákova: 9 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 31 minut (mhd)

uzel MHD Svratecká (Komín): 32 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?