Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Chudčická, 1+kk, 30 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Bystrc - Chudčická, 9 800 Kč/měs., 30 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-det

K dlouhodobému podnájmu nabízíme světlý byt na ulici Chudčická v klidné lokalitě Brno - Bystrc o dispozici 1+kk. Byt o celkové rozloze 30 m2 se nachází v druhém patře cihlového domu s výtahem. V bytě bydlel zatím pouze jeden nájemník.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout je vybaven elektrickou troubou, sklokeramickou varnou deskou, digestoří a lednicí. K dispozici je také jídelní stůl a židle. Koupelna se sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem a pračkou se nachází naproti komoře, která je velkou výhodou díky možnosti úložného prostoru.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - restaurace, potraviny, kadeřnictví. Žebětínský rybník pár minut chůze od domu. Zastávka autobusu Kamechy je vzdálena přibližně 200 m.

Byt je volný k nastěhování od 15.5.2021. Domácí mazlíčci po dohodě s majitelem.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-det-en

For long-term sublease, we offer a bright apartment on Chudčická Street in a quiet location in Brno - Bystrc with a layout of 1 + kk. The apartment with a total area of ​​30 m2 is located on the second floor of a brick building with an elevator. So far, only one tenant has lived in the apartment.

The apartment is offered partially furnished. The kitchenette is equipped with an electric oven, ceramic hob, extractor hood and fridge. There is also a dining table and chairs. The living area has a TV and TV table. The bathroom with shower, toilet, sink and washing machine is located opposite the chamber, which is a great advantage due to the possibility of storage space.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - restaurants, groceries, hairdressers. Žebětín pond a few minutes walk from the house. The Kamechy bus stop is approximately 200 meters away.

The apartment is free from 15.5.2021. Pets in agreement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Bystrc | Chudčická
Cena: 9 800 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 9 800 Kč, náklady na bydlení 2 200 Kč včetně internetu, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 30 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 15. květen 2021
Pronájem přidán: Před 5 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

ENAPO Brno, Kuršova: 7 minut (pěšky)

Albert Brno, Ečerova: 10 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 36 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 44 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc