Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Chudčická, 2+kk, 44 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Bystrc - Chudčická, 13 000 Kč/měs., 44 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-ajs

K dlouhodobému pronájmu nabízíme krásný, úplně nový byt o dispozici 2+kk v žádané lokalitě Brno - Bystrc, v ulici Chudčická. Byt o celkové výměře 44 m2 se nachází ve třetím patře novostavby s výtahem. K bytu patří prostorný balkón a sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje elektrickým sporákem, troubou a lednicí. Jinak je byt nezařízený. V koupelně je přípojka na pračku, vana, umyvadlo, wc je samostatně. Obě ložnice nabízí přístup na 13 m2 velký balkon.

V příjemném okolí domu najdeme restaurace, supermarket Albert, Sklizeno, lékárnu, kavárnu, dětské hřiště a zastávky MHD (zastávka Chvalovka - autobusy č. 52, 54, E50).

Byt je volný k nastěhování od 01.07.2020. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ajs-en

We offer for rent a new apartment 2+kk in the desired location Brno - Bystrc, on the street Chudčická. The apartment with a total area of ​​44 m2 is located on the third floor of a new building with an elevator. The apartment includes a spacious balcony and basement.

The apartment is partially furnished. The kitchen includes an electric stove, oven and refrigerator. Otherwise is the apartment unfurnished. In the bathroom is a connection to the washing machine, bathtub, sink, toilet is separately. Both bedrooms offer access to a 13 m2 large balcony.

In the pleasant surroundings of the house can be found restaurants, supermarket Albert, Sklizeno, pharmacy, cafe, playground and public transport (bus stop Chvalovka - buses 52, 54, E50).

The apartment is available for occupancy from the 1st of July 2020. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Bystrc | Chudčická
Cena: 13 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 13 000 Kč, náklady na bydlení 2 799 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 44 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

ENAPO Brno, Kuršova: 8 minut (pěšky)

Albert Brno, Ečerova: 10 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 36 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 44 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?