Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Chudčická, 2+kk, 45 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Bystrc - Chudčická, 12 800 Kč/měs., 45 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-diq

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 2+kk v atraktivní lokalitě Brno - Bystrc. Byt se nachází v přízemí novostavby s výtahem. Výhodou je velmi prostorná terasa, sklep a také garážové stání. Celková rozloha je 45 m2.

Byt je nabízen téměř plně vybavený. Kuchyňská linka je zařízena vestavěnou lednicí a mrazákem, troubou, sklokeramickou deskou, digestoří, jídelním stolem a barovými židlemi. V místnosti je dále pohovka a stolek pod televizi. Na terasu je vstup jak z obývacího pokoje, tak i z ložnice, přívod vody k vestavěným truhlíkům. V ložnici je manželská postel, křesla, věšák. Koupelna je zařízena sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlem, toaletou a přípojkou na pračku. V bytě je možné využít prostornou komoru.

V docházkové vzdálenosti bytu je veškerá občanská vybavenost - supermarket Albert, Sklizeno, vinárny, MŠ, pizzerie Amici, zastávka MHD.

Byt je volný k nastěhování od 01.04.2021. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-diq-en

For long-term sublease, we offer a beautiful apartment 2 + kk in an attractive location in Brno - Bystrc. The apartment is located on the ground floor of a new building with an elevator. The advantage is a very spacious terrace, cellar and also a garage. The total area is 45 m2.

The apartment is offered almost fully equipped. The kitchen is equipped with a built-in refrigerator and freezer, oven, ceramic hob, hood, dining table and bar stools. The room also has a sofa and a table under the TV. There is access to the terrace from both the living room and the bedroom, water supply to the built-in boxes. The bedroom has a double bed, armchairs, hanger. The bathroom is equipped with a shower, sink with mirror, toilet and washing machine connection. It is possible to use a spacious chamber in the apartment.

Within walking distance of the apartment is all civic amenities - supermarket Albert, Sklizeno, wine bars, kindergarten, pizzeria Amici, public transport stop.

The apartment is free to move in from 01.04.2021. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Bystrc | Chudčická
Cena: 12 800 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 12 800 Kč, náklady na bydlení 3 000 Kč včetně internetu, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 45 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. duben 2021
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

ENAPO Brno, Kuršova: 7 minut (pěšky)

Albert Brno, Ečerova: 10 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 36 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 44 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc