Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Chvalovka, 1+kk, 32 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Bystrc - Chvalovka, 9 500 Kč/měs., 32 m²

Popis

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-gf3

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi pěkný, moderní byt o dispozici 1+kk v klidné lokalitě Brno - Žebětín, ulice Žabí. Byt o celkové výměře 34 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu. Je to novostavba, byt zatím nebyl obýván.

Byt se nabízí částečně vybavený. Byt bude doplněn o plně zařízenou kuchyňskou linku. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a toaleta.

V docházkové vzdálenosti najdeme restaurace, kavárny, posilovny, školy, supermarket Albert (10 minuty pěšky), obchod Sklizeno (čtyři minuty pěšky), Žebětínsky rybník (sedm minut chůze) atd. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Kamechy, která je vzdálená dvě minuty od domu a tramvajová zastávka Ečerova devět minut od domu.

Byt je k dispozici ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-gf3-en

We offer to rent a very nice, modern apartment 1 + kk in a quiet location Brno - Zebetin, on the street Zabi. Apartment with a total area of ​​34 m2 is located on the second floor of the house. It is a new building, the apartment has not been inhabited yet.

The apartment is offered partly furnished. The apartment will be complemented by a fully equipped kitchen. The bathroom has a shower, sink with mirror and toilet.

Within walking distance we can find restaurants, cafes, gyms, schools, Albert supermarket (10 min walk), Sklizeno shop (4 min walk), Zebetinsky rybnik (7 min walk)etc. The public transport is provided by the bus stop Kamechy, which is two minutes from the house and tram stop Ečerova nine minutes from the house.

The apartment is available immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Bystrc | Chvalovka
Cena: 9 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 9500 Kč, náklady na bydlení 1 700 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 32 m²
Vybavený: částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení:
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

ENAPO Brno, Kuršova: 8 minut (pěšky)

Albert Brno, Ečerova: 10 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 37 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 45 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?