Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Chvalovka, 1+kk, 38 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Bystrc - Chvalovka, 10 000 Kč/měs., 38 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-9br

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 1+kk na ulici Chvalkova v klidné lokalitě Brno - Bystrc. Byt o celkové výměře 38m2 se nachází v přízemí cihlového domu s výtahem. K bytu náleží sklep, zimní zahrada a možnost využít terasu s posezením.

Byt se nabízí částečně vybavený. Moderní kuchyňský kout disponuje elektrickou troubou, sklokeramickou deskou, digestoří a lednicí s mrazákem. V prosvětlené obývací části je k dispozici skříň s úložným prostorem. Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem, toaletou a pračkou.

V okolí bytu se nachází veškerá občanská vybavenost - restaurace, kadeřnictví, potraviny, supermarket Albert. Autobusová zastávka Kamechy hned před domem. Přírodní památka - Pekárna se nachází v docházkové vzdálenosti.

Byt je volný k nastěhování od 01.07.2021. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-9br-en


For long-term sublease, we offer a cozy 1 + kk apartment on Chvalkova Street in a quiet location in Brno - Bystrc. The apartment with a total area of ​​38 square meters is located on the ground floor of a brick building with an elevator. The apartment has a cellar, winter garden and the possibility of using the terrace with seating.

The apartment is offered partially furnished. The modern kitchenette has an electric oven, ceramic hob, extractor hood and fridge-freezer. There is a wardrobe with storage space in the bright living area. The bathroom is equipped with a bath, sink, toilet and a washing machine.

In the vicinity of the apartment there are all civic amenities - restaurants, hairdressers, groceries, supermarket Albert. Kamechy bus stop right in front of the house. Natural monument - Bakery is located within walking distance.

The apartment is free to move in from 1st of July 2021. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Bystrc | Chvalovka
Cena: 10 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 12 000 Kč, náklady na bydlení 2 500 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 38 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. červenec 2020
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

ENAPO Brno, Kuršova: 8 minut (pěšky)

COOP Fojtíkova: 14 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 37 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 45 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc