Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Foltýnova, 3+1, 72 m²

Pronájem 3+1, Brno - Bystrc - Foltýnova, 16 000 Kč/měs., 72 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-jpg

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt po rekonstrukci o dispozici 3+1. Byt o celkové výměře 72 m2 se nachází v osmém patře panelového domu s výtahem. K bytu náleží balkon.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje linkou se spotřebiči - sporák, elektrická trouba, digestoř, lednice s mrazákem, myčka nádobí. Z kuchyně vede vstup na balkon. Tři samostatné ložnice jsou neprůchozí a nevybavené. Velkou výhodou je komora přímo v bytě. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a pračkou je od toalety oddělena.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - supermarket Albert, potraviny, restaurace, základní škola, zeleň. Skvělá dopravní dostupnost - tramvajová zastávka Ečerova kousek od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků, menší domácí mazlíček po domluvě.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-jpg-en

For long-term sublease, we offer a beautiful apartment after reconstruction with a layout of 3 +1. The apartment with a total area of ​​72 m2 is located on the eighth floor of a panel house with an elevator. The apartment has a balcony.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a line with appliances - stove, electric oven, hood, refrigerator with freezer, dishwasher. From the kitchen leads the entrance to the balcony. Three separate bedrooms are separated and unfurnished. The big advantage is the chamber directly in the apartment. The bathroom with shower, sink and washing machine is separate from the toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - Albert supermarket, groceries, restaurants, primary school, greenery. Great transport accessibility - tram stop Ečerova near the house.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers those interested without pets, a smaller pet by arrangement.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Bystrc | Foltýnova
Cena: 16 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 16 000 Kč, náklady na bydlení 3 300 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 72 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 3. březen 2021
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Brno, Ečerova: 5 minut (pěšky)

ENAPO Brno, Kuršova: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 29 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 37 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc