Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Kuršova, 3+1, 70 m²

Pronájem 3+1, Brno - Bystrc - Kuršova, 10 900 Kč/měs., 70 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-apk

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt 3+1 v klidné lokalitě Brno - Bystrc s výbornou dopravní dostupností do centra Brna. Byt o celkové výměře 70 m2 se nachází v šestém patře panelového domu s výtahem. K bytu patří lodžie a šatna.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, troubou a plynovým sporákem s digestoří. V kuchyni je dále jídelní stůl s židlemi. Obývací pokoj je zařízen televizní stěnou. V druhém pokoji jsou komody a konferenční stolek. Třetí pokoj je nevybavený. V koupelně je vana, a umyvadlo. Toaleta je oddělená.
Pokoje jsou neprůchozí. Na chodbě je šatna s úložným prostorem.

V příjemném okolí domu je veškerá občanská vybavenost - restaurace, supermarket Albert, dětské hřiště, gymnázium, základní škola, zastávky MHD (zastávka Ečerova - tramvaj č. 1, autobus č. 52, 54, E50).

Byt je volný k nastěhování od 1.6.2021.


Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-apk-en

For long-term rent, we offer a spacious apartment 3 +1 in a quiet location Brno - Bystrc with excellent transport accessibility to the center of Brno. Apartment with a total area of ​​70 m2 is located on the sixth floor of the brick house with an elevator. The apartment includes a balcony and a dressing room.

The apartment is partly furnished. Kitchen has a fridge, oven and gas stove with hood. There is also a dining table with chairs in the kitchen. The living room is furnished with a TV wall. In the second room there are chest of drawers and a coffee table. The third room is unfurnished. The bathroom has a bathtub and a sink. The toilet is separate. Rooms are separated. There is a dressing room with storage space in the hallway.

In the pleasant surroundings of the house are all civic amenities - restaurants, supermarket Albert, playground, gymnasium, primary school, bus stop (stop Ečerova - tram No. 1, bus no. 52, 54, E50).

The apartment is free to move in from 1st of June.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Bystrc | Kuršova
Cena: 10 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Vratná jistota 13 000 Kč, náklady na bydlení 4 000 Kč/měs., poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 70 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. červen 2021
Pronájem přidán: Před 2 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

ENAPO Brno, Kuršova: 2 minuty (pěšky)

Albert Brno, Ečerova: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 29 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 37 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc