Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Nad přehradou, 4+kk, 88 m²

Pronájem 4+kk, Brno - Bystrc - Nad přehradou, 25 000 Kč/měs., 88 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

-------------------------------------------------------------------

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-v79

K dlouhodobému podnájmu nabízíme luxusní byt o dispozici 4+kk v klidné lokalitě Brno - Bystrc. Byt o celkové výměře 88 m2 se nachází v prvním podlaží cihlové novostavby s výtahem. Velkou výhodou bytu je rozlehlá terasa s pozením s výhledem na brněnskou přehradu. K bytu patří i úložná šatna.

Byt se nabízí vybavený. Velmi moderní kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickou troubou, sklokeramickou deskou, digestoří a myčkou. V kuchyni je i jídelní stůl s židlemi. Obývací část je stylově zařízena pohovkou, konferečním stolkem, obývací stěnou a televizí. V pokoji je i šatní skříň. Všechny tři ložnice jsou vybavené postelemi. V koupelně je vana, umyvadlo, pračka a šušička. Toaleta je zvlášť. V předsíni se nachází botník a prostorná šatní skříň.

V příjemném okolí domu je supermarket Billa, gymnázium, základní škola, brněnská přehrada, restaurace atd. Sedm minut chůze od domu je vzdálená autobusová zastávka Rakovecká. Deset minut od domu je vzdálená tramvajová zastávka Kubíčkova.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-v79-en

For long-term sublease, we offer a luxury apartment with a layout of 4 + kk in a quiet location in Brno - Bystrc. The apartment with a total area of ​​88 m2 is located on the first floor of a new brick building with an elevator. The big advantage of the apartment is a large terrace with a view of the Brno dam. The apartment also includes a storage closet.

The apartment is offered furnished. The very modern kitchen has a refrigerator, electric oven, ceramic hob, hood and dishwasher. The kitchen also has a dining table with chairs. The living area is stylishly furnished with a sofa, coffee table, living wall and TV. There is also a wardrobe in the room. All three bedrooms are equipped with beds. The bathroom has a bath, sink, washing machine and dryer. The toilet is separate. In the hall there is a shoebox and a spacious wardrobe.

In the pleasant surroundings of the house is a supermarket Billa, grammar school, primary school, Brno dam, restaurant, etc. Seven minutes walk from the house is a bus stop Rakovecká. The Kubíčkova tram stop is ten minutes from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are possible after agreement.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Bystrc | Nad přehradou
Cena: 25 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 25 000 Kč, náklady na bydlení 4 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 4+kk
Výměra: 88 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Brno, Ečerova: 6 minut (pěšky)

BILLA Brno, Kubickova: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 5 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 6 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?