Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Novodvorská, 2+kk, 44 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Bystrc - Novodvorská, 12 500 Kč/měs., 44 m²

Popis

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-pmi

K dlouhodobému podnájmu nabízíme zcela nový krásný byt o dispozici 2+kk v žádané lokalitě Kamechy. Byt o celkové výměře 44 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu s výtahem. K bytu náleží balkon a sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout disponuje linkou se spotřebiči - Sklokeramická deska, elektrická trouba, digestoř, lednice s mrazákem. Vstup na balkon z obývacího pokoje. Samostatná neprůchozí ložnice je nevybavená. Koupelna s vanou, umyvadlem a zrcadlem je od toalety oddělena.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - supermarket Albert, restaurace, zeleň, Brněnská přehrada. Skvělá dopravní dostupnost - autobusová zastávka Říčanská hned za rohem.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-pmi-en

For long-term sublease, we offer a brand new beautiful apartment with a layout of 2 + kk in the desired location of Kamechy. The apartment with a total area of ​​44 m2 is located on the second floor of a brick building with an elevator. The apartment has a balcony and a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The kitchenette has a line with appliances - ceramic hob, electric oven, hood, refrigerator with freezer. Entrance to the balcony from the living room. The separate separate bedroom is unfurnished. The bathroom with bath, sink and mirror is separate from the toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - Albert supermarket, restaurants, greenery, Brno dam. Great transport accessibility - bus stop Říčanská just around the corner.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Bystrc | Novodvorská
Cena: 12 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 12 500 Kč, náklady na bydlení 2 500 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 44 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 15. únor 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

ENAPO Brno, Kuršova: 8 minut (pěšky)

Albert Brno, Ečerova: 11 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 37 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 46 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc