Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Opálkova, 1+kk, 25 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Bystrc - Opálkova, 8 900 Kč/měs., 25 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-3mn

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 1+kk v klidné lokalitě Brno - Bystrc. Byt o celkové výměře 25 m2 se nachází v pátém patře panelového domu. K bytu přísluší balkón.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí kuchyňské linky je elektrická trouba, sklokeramická indukční deska, digestoř a pračka. V pokoji se nachází pouze velká šatní skříň. Zrekonstruovaná koupelna je vybavena umyvadlem se zrcadlem, sprchovým koutem a toaletou.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost - supermarket Albert, Lidl, Penny Market, restaurace, základní škola, dětská hřiště atd. Dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Vondrákova.

Byt je volný k nastěhování ihned.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-3mn-en

For long-term sublease, we offer a nice apartment with a layout of 1 + kk in a quiet location in Brno - Bystrc. The apartment with a total area of ​​25 m2 is located on the fifth floor of a panel house. The apartment has a balcony.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen includes an electric oven, ceramic hob, cooker hood and washing machine. There is only a large wardrobe in the room. The renovated bathroom is equipped with a sink with mirror, shower and toilet.

Within walking distance are all civic amenities - supermarket Albert, Lidl, Penny Market, restaurants, primary school, playgrounds, etc. Transport accessibility is ensured by the Vondrákova stop.

The apartment is free to move in immediately.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Bystrc | Opálkova
Cena: 8 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 11 000 Kč, náklady na bydlení 1 800 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 25 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 19. duben 2021
Pronájem přidán: Před 2 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Brno, Vondrákova: 3 minuty (pěšky)

Lidl Brno-Bystrc: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Svratecká (Komín): 28 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 30 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc