Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Říčanská, 3+kk, 100 m²

Pronájem 3+kk, Brno - Bystrc - Říčanská, 20 500 Kč/měs., 100 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-ztd


K dlouhodobému podnájmu nabízíme nadstandardní byt o dispozici 3+kk v klidné a žádané lokalitě Brno - Bystrc (Kamechy).
Byt o celkové výměře 100 m2 se nachází ve čtvrtém podlaží cihlové novostavby s výtahem. Velkou výhodou bytu je balkón, úložný sklep a dvě luxusní terasy s posezením.

Po dohodě lze k bytu zajistit i garážové stání za výhodných podmínek.

Byt má na zakázku provedené skleněné dveře. V předsíni je položená dlažba, v ostatních pokojích je plovoucí podlaha.

Byt se nabízí částečně vybaveným nábytkem dělaným na míru. Kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickou troubou, sklokeramickou deskou, digestoří, myčkou a mikrovlnnou troubou. Obývací prostor s jídelnou je maximálně vzdušný a otevřený. Najdeme zde na míru dělanou šatní skříň, televizní stěnu a konferenční stolek. Součástí útulné ložnice je postel a úložná skříň. Dětský pokoj je zařízený pracovním stolem s židlí, pohovkou a palandami. Krásná koupelna je vybavená rohovou vanou a dvěma umyvadlama se zrcadli. Toaleta je oddělená a je zde přípojka na pračku. V předsíni je botník a věšák.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost. Supermarket Albert, potraviny, lékaři, restaurace. U domu je nově vybudované všestranné hřiště s inline dráhou, dobrá dostupnost do zeleně. Zastávka autobusu Kavčí se nachází přímo u domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Mazlíčci po domluvě s majitelem.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ztd-en

For long-term sublease, we offer an above-standard apartment with a layout of 3 + kk in a quiet and desirable location in Brno - Bystrc (Kamechy).
The apartment with a total area of ​​100 m2 is located on the fourth floor of a new brick building with an elevator. The big advantage of the apartment is a balcony, storage cellar and two luxurious terraces with seating.

Upon agreement, a garage can be arranged for the apartment under favorable conditions.

The apartment has a custom-made glass door. There are tiles in the hall.

The apartment is offered partially furnished custom-made furniture. The kitchen has a refrigerator, electric oven, ceramic hob, hood, dishwasher and microwave. The living area with dining area is maximally airy and open. Here you will find a tailor-made wardrobe, a TV wall and a coffee table. The cozy bedroom has a bed and a storage closet. The children's room is furnished with a work desk with chair, sofa and bunk beds. The beautiful bathroom is equipped with a corner bath and two sinks with mirrors. The toilet is separate and there is a connection to the washing machine. There is a shoebox and a hanger in the hall.

In the vicinity of the house there are all civic amenities. Albert supermarket, groceries, doctors, restaurants. The house has a newly built versatile playground with an inline track, good access to the greenery. The Kavčí bus stop is located right next to the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are possible after arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Bystrc | Říčanská
Cena: 20 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 20 500 Kč, náklady na bydlení 4 500 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 100 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 4 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

ENAPO Brno, Kuršova: 6 minut (pěšky)

Albert Brno, Ečerova: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 37 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 45 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?