Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Říčanská, 4+kk, 95 m²

Pronájem 4+kk, Brno - Bystrc - Říčanská, 17 300 Kč/měs., 95 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-sym

K dlouhodobému pronájmu nabízíme krásný slunný byt 4+kk o velikosti 95 m2 v atraktivní lokalitě Brno - Bystrc. Byt se nachází ve 3. patře cihlového domu s výtahem. K bytu náleží balkón a sklep. V domě je také k dispozici sušárna a prostor pro kola.

Byt se nabízí částečně vybavený. Moderní kuchyňský kout disponuje vestavěnou myčkou nádobí, lednicí, mikrovlnou troubou, elektrickou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. Obývací část je vybavena sedací soupravou, konferenčním stolkem, vitrínou a televizním stolkem. Jeden z neprůchozích pokojů bude nevybavený, v ložnici je k dispozici prostorná postel, vestavěné skříně a další skříňky s úložným prostorem. Poslední neprůchozí pokoj slouží jako pracovna a je vybaven psacím stolem, knihovnou a postelí. V předsíni najdeme další vestavěné skříně s úložným prostorem a také věšáková stěna. Prostorná koupelna disponuje pračkou, vanou a toaletou. Nachází se zde také dvě umyvadla a úložné prostory.

Byt je klimatizován.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost. Supermarket Albert, potraviny, lékaři, restaurace. U domu je nově vybudované všestranné hřiště s inline dráhou, dobrá dostupnost do zeleně. Zastávka autobusu Kavčí se nachází přímo u domu.


Mazlíčci po domluvě s majitelem.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new home safely thanks to virtual apartment tour and electronic signatures.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-sym-en


For long-term rent we offer a beautiful sunny apartment 4 + kk with a size of 95 m2 in an attractive location Brno - Bystrc. The apartment is located on the 3rd floor of a brick building with an elevator. The apartment has a balcony and a cellar. The house also has a drying room and space for bicycles.

The apartment is offered partially furnished. The modern kitchenette has a built-in dishwasher, refrigerator, microwave, electric oven, ceramic hob and extractor hood. The living area is equipped with a sofa, coffee table, display case and TV table. One of the separate rooms will be unfurnished, the bedroom has a spacious bed, built-in wardrobes and other lockers with storage space. The last separate room serves as a study and is equipped with a desk, library and bed. In the hall we find other built-in wardrobes with storage space and also a hanging wall. The spacious bathroom has a washing machine, bath and toilet. There are also two sinks and storage space.

The apartment is air conditioned.

In the vicinity of the house there are all civic amenities. Albert supermarket, groceries, doctors, restaurants. The house has a newly built versatile playground with an inline track, good access to the greenery. The Kavčí bus stop is located right next to the house.

Pets by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Bystrc | Říčanská
Cena: 17 300 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 17 300 Kč, náklady na bydlení 4 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 4+kk
Výměra: 95 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. říjen 2021
Pronájem přidán: Před 4 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

ENAPO Brno, Kuršova: 6 minut (pěšky)

Albert Brno, Ečerova: 9 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 37 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 45 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc