Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Sentická, 3+kk, 73 m²

Pronájem 3+kk, Brno - Bystrc - Sentická, 14 800 Kč/měs., 73 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-txd

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný nikdy neobývaný byt o dispozici 3+kk v klidné lokalitě Brno - Žebětín, v ulici Sentická. Byt o celkové výměře 73 m2 se nachází na třetím podlaží cihlového domu. K bytu přísluší balkón, sklep i garážové stání.

Byt se nabízí částečně vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje lednicí s mrazákem, myčkou, elektrickou troubou, sklo-keramickou deskou a digestoří. Kuchyň je spojena s obývacím pokojem se vstupem na prostorný balkón. Byt má dohromady tři samostatné nezařízené pokoje. V předsíni se nachází šatní skříň a je zde vstup do komory. Koupelna je zařízená umyvadlem se zrcadlem a vanou. Toaleta je zvlášť.

V docházkové vzdálenosti najdeme restaurace, kavárny, posilovny, školy, supermarket Albert (dvě minuty pěšky), obchod Sklizeno (tři minuty pěšky) atd. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Ričanská (dvě minuty pěšky) a také tramvajová zastávka Ečerova, která je vzdálená 14 minut chůze (tramvaj číslo 1 a 8).

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-txd-en

For long-term sublease we offer a beautiful uninhabited apartment 3 + kk in a quiet location Brno - Zebetin, street Senticka. Apartment with a total area of ​​73 m2 is located on the third floor of the house. The apartment has a balcony, cellar and garage.

The apartment is partially furnished. Modern kitchen has a fridge with freezer, dishwasher, electric oven, glass-ceramic hob and digestor. The kitchen is connected to the living room with access to a spacious balcony. The apartment has 3 separated unfurnished rooms. In the hall there is a wardrobe and there is an entrance to the chamber. The bathroom is equipped with a sink with a mirror and a bathtub. Toilet is separated.

Within walking distance you will find restaurants, cafes, gyms, schools, supermarket Albert (2 min walk), Sklizeno shop (3 min walk), etc. Transportation is provided by Ričanská stop (2 min walk) and also tram stop Ečerova which is 14 min away walk (tram no. 1 and 8).

The apartment is free to move in immediately. Pets are not allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Bystrc | Sentická
Cena: 14 800 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 14 800 Kč, náklady na bydlení 3 700 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 73 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. říjen 2020
Pronájem přidán: Před 9 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

ENAPO Brno, Kuršova: 9 minut (pěšky)

Albert Brno, Ečerova: 12 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 5 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 6 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?