Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Štouračova, 2+1, 57 m²

Pronájem 2+1, Brno - Bystrc - Štouračova, 12 800 Kč/měs., 57 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-mt7

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+1 po kompletní rekonstrukci. Byt o celkové výměře 57 m2 se nachází ve třetím patře panelového domu s výtahem. K bytu náleží sklep a balkon.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje kuchyňskou linkou na míru se sklokermickou deskou, elektrickou troubou, digestoří a pračkou. V kuchyni se nachází jídelní kout. Dva samostatné pokoje jsou nevybaveny. Z jednoho z nich vede vstup na zasklenou lodžii. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, topným žebříkem a toaletou.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - supermarket Albert, školy, restaurace, sportovní vyžití, zeleň, Brněnská přehrada v blízkosti. Skvělá dopravní dostupnost - tramvajová zastávka Ondrouškova hned před domem.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-mt7-en

For long-term sublease, we offer an apartment with a layout of 2 + 1 after complete reconstruction. The apartment with a total area of ​​57 m2 is located on the third floor of a panel house with an elevator. The apartment has a cellar and a balcony.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a custom kitchen unit with ceramic hob, electric oven, hood and washing machine. There is a dining area and a kitchen. Two separate rooms are not equipped. From one of them leads the entrance to the glazed loggia. Bathroom with shower, sink, heating ladder and toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - Albert supermarket, schools, restaurants, sports, greenery, Brno dam nearby. Great transport accessibility - tram stop Ondrouškova right in front of the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Bystrc | Štouračova
Cena: 12 800 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 12 800 Kč, náklady na bydlení 3 800 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 57 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 10. únor 2021
Pronájem přidán: Před 5 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

ENAPO Brno, Štouračova: 2 minuty (pěšky)

BILLA Brno, Kubickova: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 29 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 38 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc