Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Teyschlova, 3+kk, 66 m²

Pronájem 3+kk, Brno - Bystrc - Teyschlova, 14 000 Kč/měs., 66 m²

Popis

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-86c

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/teyschlova/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme vzdušný a moderní byt o dispozici 3+kk v oblíbené lokalitě Brno - Bystrc. Byt o celkové výměře 66 m2 se nachází v osmém patře panelového domu s výtahem. K bytu navíc patří i sklep a zasklený balkón.

V bytě je ústřední topení. Plovoucí podlaha je všude kromě koupelny a toalety.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje vestavěnou lednicí, myčkou, vestavěnou elektrickou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. První ložnice je zařízená vestavěnými a velmi prostornými skříněmi. Druhý pokoj je nevybavený. V nové koupelně najdeme vanu, přípojku na pračku a umyvadlo se zrcadlem. Toaleta je oddělená. Součástí předsíně je vestavěný botník.

V příjemném okolí domu jsou dětská hřiště, supermarket Albert, restaurace, lékárna, gymnázium, základní škola atd. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusovou zastávkou Ruda, která je vzdálená pět minut chůze od domu. 12 minut od dom je vzdálená tramvajová zastávka Ečerova.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-86c-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/teyschlova/

For long-term sublease we offer airy and modern apartment 3 + kk in a popular location Brno - Bystrc. Apartment with a total area of ​​66 sqm is located on the eighth floor of a panel house with an elevator. The apartment also includes a cellar and a balcony.

The flat has central heating.

The apartment is partially furnished. Kitchen has a built-in refrigerator, dishwasher, built-in electric oven, ceramic hob and hood. The first bedroom is furnished with built-in and very spacious wardrobes. The second room is unfurnished. In the new bathroom you will find a bathtub and a sink with a mirror. The toilet is separate. The hall is built-in shoe.

In the pleasant surroundings of the house are playgrounds, supermarket Albert, restaurants, pharmacy, gymnasium, elementary school, etc. Transport accessibility is provided by the bus stop Ruda, which is five minutes walk from the house. 12 minutes from the house is a tram stop Ečerova.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!


We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Bystrc | Teyschlova
Cena: 14 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 17 000 Kč, náklady na bydlení 4 299 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 66 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. listopad 2021
Pronájem přidán: Před 7 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

ENAPO Brno, Kuršova: 4 minuty (pěšky)

Albert Brno, Ečerova: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 33 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 42 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc