Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Valouškova, 1+1, 33 m²

Pronájem 1+1, Brno - Bystrc - Valouškova, 9 500 Kč/měs., 33 m²

Popis

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/chci-bydlet/aktualne-volne-byty

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi pěkný byt o dispozici 1+1 v klidné lokalitě Brno - Bystrc s bezproblémovou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 33 m2 se nachází ve třetím podlaží panelového domu bez výtahu. K bytu přísluší balkón i sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, pračkou, troubou, sporákem a digestoří. V kuchyni je i jídelní stůl s židlemi. Z ložnice je přístup na prostorný balkón s moc pěkným výhledem. Ve vstupní hale se nachází botník. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo a toaleta.

V okolí domu jsou restaurace, lékárna, supermarket Penny (přímo před domem), supermarket Albert (devět minut chůze), základní škola, dětské hřiště, Brněnská přehrada (devět minut chůze) atd. Dopravní dostupnost je zajištěna tramvajovou zastávkou - Přístaviště (tramvaj č. 1 a 3).

Byt je volný k nastěhování ihned. Poplatky jsou včetně energií. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/brnoENG

We offer for rent a very nice apartment 1+1 in a quiet location Brno - Bystrc with trouble-free transport accessibility. Apartment with a total area of ​​33 m2 is located on the third floor of the panel house without lift. The apartment has a balcony and cellar.

The apartment is offered partly furnished. Kitchen has a fridge, washing machine, oven, stove and hood. The kitchen has a dining table with chairs. From the bedroom is access to a spacious balcony with a very nice view. There is a shoe rack in the lobby. The bathroom has a shower, sink and toilet.

Around the house are restaurants, pharmacy, supermarket Penny (directly in front of the house), supermarket Albert (9 min walk), elementary school, playground, Brno Reservoir (9 min walk) etc. Transport accessibility is provided by tram stop - Přístaviště 1 and 3).

The apartment is free to move in immediately. Charges include utilities. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

The apartment is hired by Ideální nájemce – a service which provides careless living under fair conditions. If anything happens, there are managers available to help you with anything necessary. We will help you with all administration, payments and we will ensure special insurance for you. Come to live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Bystrc | Valouškova
Cena: 9 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 9 500 Kč, náklady na bydlení 2 500 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 33 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. leden 2021
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Penny Market Brno - Bystrc: 2 minuty (pěšky)

Albert Brno, Vondrákova: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 25 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 33 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc