Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Větrná, 3+1, 82 m²

Pronájem 3+1, Brno - Bystrc - Větrná, 13 000 Kč/měs., 82 m²

Popis

Prohlídky:
Pro registraci prohlídky využijte formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-wfz

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt v klidné lokalitě o dispozici 3+1. Byt o celkové výměře 82 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu s výtahem. K bytu náleží balkon a prostorný sklep. V domě je možné využít kolárnu.

Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyně disponuje linkou se spotřebiči - sporák, trouba, digestoř, lednice s mrazákem. K dispozici je také jídelní kout s lavicí a stolem, je zde také vstup na balkon s příjemným výhledem. Všechny tři ložnice jsou neprůchozí. V obývacím pokoji se nachází sedací souprava a úložné prostory. Další dva pokoje jsou vybaveny postelemi a skříněmi. Koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem je od toalety oddělena. Velkou výhodou je komora přímo v bytě, také tři balkony (dva na západ a jeden na sever).

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - supermarket Albert, obchody, restaurace, dětské hřiště, pošta. Zastávka MHD Rakovecká hned za rohem.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-wfz-en

For long-term sublease, we offer a spacious apartment in a quiet location with a layout of 3 +1. The apartment with a total area of ​​82 m2 is located on the fourth floor of a brick building with an elevator. The apartment has a balcony and a spacious cellar. It is possible to use a bicycle shed in the house.

The apartment is offered fully equipped. The kitchen has a line with appliances - stove, oven, hood, refrigerator with freezer. There is also a dining area with a bench and a table, and there is also access to a balcony with a pleasant view. All three bedrooms are separated. The living room has a sofa and storage space. The other two rooms are equipped with beds and wardrobes. The bathroom with shower and sink is separate from the toilet. The big advantage is the chamber directly in the apartment, also three balconies (two to the west and one to the north).

In the vicinity of the house there are all civic amenities - Albert supermarket, shops, restaurants, playground, post office. Public transport stop Rakovecká just around the corner.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Bystrc | Větrná
Cena: 13 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 13 000 Kč, náklady na bydlení 4 300 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 82 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 26. únor 2021
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Penny Market Brno - Bystrc: 4 minuty (pěšky)

Albert Brno, Vondrákova: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 29 minut (mhd)

uzel MHD Svratecká (Komín): 35 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc