Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, třída Generála Píky, 1+kk, 27 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Černá Pole (Brno-Královo Pole) - třída Generála Píky, 8 700 Kč/měs., 27 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
____________

Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-h34

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/tr_gen_piky/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt 1+kk v atraktivní lokalitě Brno - Černá Pole, v ulici Třída Generála Píky s výbornou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 27 m2 se nachází ve druhém patře panelového domu s výtahem. K bytu přísluší sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka je zařízena lednicí a dvouplotýnkovým vařičem. Dále je pokoj nevybavený. V koupelně se nachází umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout a toaleta.

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost - restaurace, posilovna, kavárny, obchody s potravinami, tři minuty chůze od domu je Fakulta Mendelovy univerzity, Botanická zahrada, atd. Výbornou dopravní dostupnost zajišťuje tramvajová zastávka Fügnerova, která je tři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 01.11.2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
____________

Find your new come comfortably - book your viewing online, sign paperwork eletronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-h34-en

Virtual tour:
in360.cz/vr/tr_gen_piky/

We offer a cozy 1 + kk apartment in an attractive location in Brno - Černá Pole, in Třída Generála Píky Street with an excellent transport accessibility. The apartment with a total area of ​​27 m2 is located on the second floor of a panel house with an elevator. The apartment includes a basement.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen is equipped with a refrigerator and a stove. The room is unfurnished. The bathroom has a sink with mirror, shower cabin and toilet.

In the vicinity of the house are all civic amenities - restaurants, gym, cafes, grocery stores, 3 min walk from the house is the Faculty of Mendel University, Botanical Garden, etc. Excellent transport accessibility is provided by the tram stop Fügnerova, which is 3 minutes walk from the house.

The apartment is free to move from the 1st of November 2020. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Černá Pole (Brno-Královo Pole) | třída Generála Píky
Cena: 8 700 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 8 700 Kč, náklady na bydlení 1 900 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 27 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Tesco Brno, Cimburkova: 7 minut (pěšky)

JIP Brno, Drobného: 10 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 19 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 19 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc