Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, třída Generála Píky, 1+kk, 30 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Černá Pole (Brno-Královo Pole) - třída Generála Píky, 10 000 Kč/měs., 30 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-dci

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný, světlý byt 1+kk v novostavbě bytového
domu na ulici třída Generála Píky s výbornou dopravní dostupností. Byt o celkové ploše 30,2 m2 je umístěn v 5.NP/9.NP domu s výtahem a je orientován na západ s výhledem do zeleně a na město. K domu náleží společná kolárna/kočárkárna. Vstupní chodba je vybavena kamerovým systémem. U
domu je velké parkoviště, žádné modré zóny.

Byt se nabízí částečně vybavený. V obytné části zůstává postel s novou matrací a nočním stolkem, knihovna, televizní/konferenční stolek a dvoumístná sedačka IKEA. V bytě se dále nachází kuchyně vybavená elektrickým sporákem s troubou, lednicí s mrazákem a mikrovlnkou. V koupelně, kde je podlahové vytápění, je sprchový kout, toaleta, pračka se sušičkou. V předsíni je úložný prostor, stojan na oblečení, komoda a botníky.

V bytě je zaveden internet Dial Telecom (20 Mbps) a přípojka na televizi. Internet je
součástí nákladů na služby.

Kousek za domem je vyhlídka na město Planýrka a Botanická zahrada a arboretum Mendelovy univerzity v Brně. 1 minutu od domu se nachází Mendelova univerzita. Byt je tedy vhodný i pro její studenty či zaměstnance. Dům sousedí s posilovnou a wellness ZONE4YOU. Pět minut chůze je posilovna Blackfield Gym. Zastávka MHD Fügnerova, TRAM č. 9, noční linka č. 93. Jedním s nejbližších
dopravních uzlů je Halasovo náměstí s prodejnami Albert, Lidl, Penny, drogerie Teta,
lékárna Dr. Max, KiK aj.

Momentálně je místo tramvajové dopravy zavedena náhradní autobusová doprava.
 
Byt je striktně nekuřácký. Bez zvířat. Volný k nastěhování ihned.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-dci-en

For long-term sublease, we offer a cozy, bright apartment 1 + kk in a new residential building
house on the street třída Generála Píky with excellent transport accessibility. The apartment with a total area of ​​30.2 m2 is located on the 5th / 9th floor of a building with an elevator and is oriented to the west with a view of the greenery and the city. The house has a shared bike shed / carriage. The entrance hall is equipped with a camera system. AT
The house has a large parking lot, no blue zones.

The apartment is offered partially furnished. In the living area there remains a bed with a new mattress and bedside table, a library, a TV / coffee table and a double IKEA sofa. The apartment also has a kitchen equipped with electric stove with oven, refrigerator with freezer and microwave. The bathroom, where there is underfloor heating, there is a shower, toilet, washing machine and dryer. In the hall there is storage space, clothes rack, chest of drawers and shoe boxes.

The apartment has Dial Telecom internet (20 Mbps) and TV connection. The Internet is
part of the cost of services.

Not far from the house is a view of the town of Planýrka and the Botanical Garden and Arboretum of Mendel University in Brno. Mendel University is 1 minute from the house. The apartment is therefore also suitable for its students or employees. The house is adjacent to the gym and wellness ZONE4YOU. Blackfield Gym is a 5-minute walk away. Fügnerova public transport stop, TRAM No. 9, night line No. 93. One of the nearest ones
transport hubs is Halasovo náměstí with shops Albert, Lidl, Penny, drugstore Teta,
pharmacy Dr. Max, KiK etc.

Currently, an alternative bus service is being introduced instead of tram transport.

The apartment is strictly non-smoking. No animals. Free to move in immediately.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Černá Pole (Brno-Královo Pole) | třída Generála Píky
Cena: 10 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 12 500 Kč, náklady na bydlení 2 300 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 30 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 7. duben 2021
Pronájem přidán: Před 11 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

JIP Brno, Drobného: 8 minut (pěšky)

Lidl Brno-Lesná: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 19 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 19 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc