Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, třída Generála Píky, 1+kk, 31 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Černá Pole (Brno-Královo Pole) - třída Generála Píky, 9 700 Kč/měs., 31 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-4de

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt 1+kk v atraktivní lokalitě Brno - Královo Pole s výbornou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 31 m2 se nachází v šestém patře panelové novostavby s výtahem. Z bytu je krásný výhled na město.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka je zařízena lednicí, sklokeramickou varnou deskou s digestoří a elektrickou troubou. V pokoji je vinylová podhlaha. V moderní koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a toaleta. Koupelna má i podlahové vytápění. K předsíni se nachází vestavěná šatní skříň se zrcadlem.

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost - restaurace, posilovna, základní škola, fakulta Mendelovy univerzity, nákupní centrum Královo Pole se všemi službami, dále Albert, Lidl, zastávky MHD (zastávka Fügnerova - tramvaj č. 9, 11).

Byt je volný k nastěhování od 1. 09. 2021. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-4de-en

For long-term sublease, we offer a cozy apartment 1 + kk in an attractive location in Brno - Královo Pole with excellent transport accessibility. The apartment with a total area of ​​31 m2 is located on the six floor of a new panel building with an elevator. The apartment has a beautiful view of the city.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen is equipped with a refrigerator, electric stove with hood and electric oven. The room has a vinyl floor. The modern bathroom has a shower, sink with mirror and toilet. The bathroom also has underfloor heating. The apartment has a built-in wardrobe, which is not shown in the photos.

In the vicinity of the house is all civic amenities - restaurants, gym, primary school, faculty of Mendel University, shopping center Královo Pole with all services, Albert, Lidl, public transport stops (Fügnerova stop - tram no. 9, 11).

The apartment is free to move in from September 1, 2021. The owner prefers applicants interested without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Černá Pole (Brno-Královo Pole) | třída Generála Píky
Cena: 9 700 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 9 700 Kč, náklady na bydlení 2 481 včetně internetu, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 31 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. září 2021
Pronájem přidán: Před 12 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

JIP Brno, Drobného: 8 minut (pěšky)

Lidl Brno-Lesná: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 19 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 19 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc