Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Jugoslávská, 3+1, 60 m²

Pronájem 3+1, Brno - Černá Pole (Brno-sever) - Jugoslávská, 14 000 Kč/měs., 60 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-pgu

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi prostorný byt 3+1 ve velice žádané lokalitě Brno - Černá pole s výbornou dopravní dostupností do centra Brna. Byt o celkové výměře 60 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu. K bytu přísluší balkón a prostorný sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Nová moderní kuchyňská linka disponuje sporákem, digestoří a pračkou. Dále je v kuchyni jídelní stůl se židlemi a špajzka. Pokoje jsou nezařízené. Ve větším pokoji jsou restaurované parkety a v jednom z pokojů je přístup na balkón. V koupelně se nachází umyvadlo se zrcadlem a vana. Toaleta je zvlášť. V předsíni je nová věšáková stěna.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost - restaurace, obchod s potravinami, lékárna, střední škola, mateřská škola, Botanická zahrada. Z bytu je skvělý dosah do centra Brna. MHD zastávky jsou těsné blízkosti domu.

Byt je volný k nastěhování ihned.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-pgu-en

For long-term sublease, we offer a very spacious apartment 3 + 1 in a very desirable location in Brno - Černá pole with excellent transport links to the center of Brno. The apartment with a total area of ​​60 m2 is located on the third floor of a brick house. The apartment has a balcony and a spacious cellar.

The apartment is offered partially furnished. The new modern kitchen has a stove, cooker hood and washing machine. There is also a dining table with chairs and a pantry in the kitchen. Rooms are unfurnished. The larger room has restored parquet floors and one of the rooms has access to a balcony. The bathroom has a sink with mirror and a bathtub. The toilet is separated. There is a new hanging wall in the hallway.

Within walking distance is all civic amenities - restaurants, grocery store, pharmacy, high school, kindergarten, botanical garden. The apartment has a great reach to the center of Brno. Public transport stops are close to the house.

The apartment is free to move in immediately.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Černá Pole (Brno-sever) | Jugoslávská
Cena: 14 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 14 000 Kč, náklady na bydlení 4 000 Kč (včetně internetu), poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 60 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 3. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 4 měsíci
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

CBA Brno, Merhautova: 3 minuty (pěšky)

Albert Brno, Merhautova: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 14 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 15 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc