Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Merhautova, 2+1, 56 m²

Pronájem 2+1, Brno - Černá Pole (Brno-sever) - Merhautova, 12 200 Kč/měs., 56 m²

Popis

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/chci-bydlet/aktualne-volne-byty

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 2+1 v oblíbené lokalitě Brno - Černá Pole. Byt o celkové výměře 56 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu s výtahem. Výhodou bytu je balkón s krásným výhledem a sklep. Byt je orientovaný jak do ulice tak i do klidného dvora. Ve dvoře je přístupná zahrada s posezením.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí kuchyňské linky je trouba sporák. V kuchyni je i jídelní stůl s židlemi a úložná spíž. Z kuchyně se vchází na balkón. Byt dále disponuje dvěma nezařízenými pokoji. V zrekonstruované koupelně najdeme vanu a umyvadlo. Toaleta je oddělená.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost. V okolí najdeme restaurace, poštu, lékárnu, střední školu, mateřskou a základní školu, supermarke Albert, kavárny atd. Vynikají dopravní dostupnost zajišťuje tramvajová zastávka Venhudova (tramvaj č. 5), která je vzdálená minutu chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě.

Byt je vhodný pro pár.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/brnoENG

For long term sublease we offer a nice apartment 2 + 1 in the popular location Brno - Cerna Pole. Apartment with a total area of ​​56 m2 is located on the fourth floor of the brick building with an elevator. The advantage of the apartment is a balcony with beautiful views and cellar. The apartment is oriented both to the street and to the quiet courtyard. In the yard is accessible garden with seating.

The apartment is offered partly furnished. The kitchen is equipped with an oven stove. The kitchen has a dining table with chairs and a storage pantry. The kitchen enters the balcony. The apartment also has two unfurnished rooms. The renovated bathroom has a bathtub and sink. The toilet is separate.

All civic amenities are within walking distance. There are restaurants, post office, pharmacy, high school, kindergarten and elementary school, supermarket Albert, cafes, etc. Excellent transport accessibility is provided by the tram stop Venhudova (tram No. 5), which is a minute walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are available after agreement.

The flat is suitable for a couple.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Černá Pole (Brno-sever) | Merhautova
Cena: 12 200 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 12 200 Kč, náklady na bydlení 2 501 Kč, + poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 56 m²
Vybavený: částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

CBA Brno, Merhautova: 1 minuta (pěšky)

Albert Brno, Merhautova: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Tomkovo náměstí: 13 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 13 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?