Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, třída Kpt. Jaroše, 2+kk, 39 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Černá Pole (Brno-střed) - třída Kpt. Jaroše, 12 890 Kč/měs., 39 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-uyg

Virtualní prohlídka
in360.cz/vr/trida_kapitana_jarose/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný mezonetový byt o dispozici 2+kk v atraktivní části Brno - Černá Pole se skvělou dostupností. Byt o celkové výměře 39 m2 se nachází v pátém podlaží cihlového domu s výtahem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje lednicí, myčkou, vestavěnou elektrickou troubou a sklokeramickou deskou. V obývací části najdeme i jídelní stůl s židlemi, a pohodlnou lenoškou. Součástí bytu je i praktická úložná komora s policemi. Pěkná koupelna je zařízená sprchový koutem, umyvadlem, pračkou a toaletou.

Byt je ve výborné lokalitě. V okolí domu jsou restaurace, kavárny, lékárna, Lužánecký park. Třináct minut je od domu vzdálený dopravní uzel Česká. Šest minut od domu je vzdálená tramvajová zastávka Antoníská (tramvaj č. 6 a 1.)

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-uyg-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/trida_kapitana_jarose/

We offer to rent a beautiful duplex apartment 2 + kk in an attractive part of Brno - Cerna Pole with excellent access. Apartment with a total area of ​​39 sqm is located on the fifth floor of a brick house with an elevator.

The apartment is partially furnished. Modern kitchen has a fridge, dishwasher, built-in electric oven and ceramic hob. In the living area you will find a dining table with chairs, and a comfortable lounge chair. The apartment has a practical storage chamber with shelves. The nice bathroom is equipped with shower, sink, washing machine and toilet.

The apartment is in an excellent location. Around the house are restaurants, cafes, pharmacy, Luzanecke park. Thirteen minutes from the house is a remote transport junction Czech. Six minutes from the house is a distant tram stop Anton obtains (tram No. 6 and 1.)

The apartment is free to move in immediately. Pets are ok.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Černá Pole (Brno-střed) | třída Kpt. Jaroše
Cena: 12 890 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce, nájemné 12 890 + náklady na bydlení 3 000 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 39 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 9 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

CBA Brno, Nám. 28. října: 3 minuty (pěšky)

BILLA Brno, Náměsti Svobody: 9 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 9 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 12 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?