Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Turgeněvova, 1+kk, 40 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Černovice - Turgeněvova, 10 000 Kč/měs., 40 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-9s2

Virtuální prohlídka:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/vr/turgenevova13

K dlouhodobému podnájmu nabízíme zcela nový byt o dispozici 1+kk poblíž centra s výbornou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 40 m2 se nachází v sedmém patře cihlové novostavby s výtahem.

Byt je nabízen nevybavený. Součástí kuchyňské linky je lednice, myčka, sklokeramická deska s digestoří. K dispozici je v bytě také šatna s úložným prostorem. Koupelna je se sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlem, WC. Je zde také přípojka na pračku.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost - obchody s potravinami, supermarket Albert, restaurace, pošta, lékárna, dětská hřiště, tenis areál, zastávka MHD.

Byt je volný k nastěhování od 01.02.2021. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-9s2-en

Virtual viewing:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/vr/turgenevova13

For long-term sublease, we offer a brand new 1 + kk apartment near the center with excellent transport links. The apartment with a total area of ​​40 m2 is located on the seventh floor of a new brick building with an elevator.

The apartment is offered unfurnished. The kitchen includes a refrigerator, dishwasher, ceramic hob with hood. There is also a cloakroom with storage space in the apartment. The bathroom has a shower, sink with mirror, toilet. There is also a connection to the washing machine.

Within walking distance is all civic amenities - grocery stores, Albert supermarket, restaurants, post office, pharmacy, playgrounds, tennis court, public transport stop.

The apartment is free to move in from 01.02.2021. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Černovice | Turgeněvova
Cena: 10 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 10 000 Kč, náklady na bydlení 2 700 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 40 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. únor 2021
Pronájem přidán: Před 4 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Brno, Cornovova: 2 minuty (pěšky)

ENAPO Brno, Geislerova: 9 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 15 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 26 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?