Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Zvěřinova, 1+kk, 25 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Černovice - Zvěřinova, 5 900 Kč/měs., 25 m²

Popis

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-q4b

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 1+kk v klidné lokalitě Brno - Černovice. Byt o celkové výměře 25m2 se nachází v 5. patře cihlového domu.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje elektrickým vařičem. Součástí kuchyně je i lednička a jídelní stůl se židlemi. Obývací část je zařízena nízkou komodou a televizí. Vedle kuchyňského stolu je postel pro jednoho. V koupelně je sprcha a toaleta. V předsíni je k dispozici pračka.

V blízkosti bytu se nachází obchody s potravinami, dětské hřiště a restaurace. Dopravní dostupnost zajišťují zastávky Tržní a Masná.

Byt je volný k nastěhování ihned.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-q4b-en

For long-term sublease, we offer a 1 + kk apartment in a quiet location in Brno - Černovice. The apartment with a total area of 25 square meters is located on the 5th floor of a brick house.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has an electric stove. The kitchen also includes a refrigerator and a dining table with chairs. The living area is furnished with a low chest of drawers and a TV. Next to the kitchen table is a single bed. The bathroom has a shower and a toilet. There is a washing machine in the hall.

Near the apartment there are grocery stores, a playground and a restaurants. Transport accessibility is ensured by the Tržní and Masná stops.

The apartment is free to move in immediately.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Černovice | Zvěřinova
Cena: 5 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Vratná jistota 7 300 Kč, náklady na bydlení 1 400 Kč/měs., poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 25 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. březen 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

ENAPO Brno, Křenova: 3 minuty (pěšky)

BILLA Brno, Křenova: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 13 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 19 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc