Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Cacovická, 2+1, 58 m²

Pronájem 2+1, Brno - Husovice - Cacovická, 13 200 Kč/měs., 58 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-7bv

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 2+1, v lokalitě Brno - Husovice, v ulici Cacovická. Byt o celkové výměře 58 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu.

Byt se nabízí částečně vybavený. V kuchyni je sporák, trouba, digestoř, velká lednice s mrazákem a jídelní stůl s židlemi. V obývacím pokoji je sedačka a televizní stolek. V koupelně se nachází vana, pračka, toaleta a umyvadlo se skříňkou. V chodbě je praktická skříň sloužící jako úložný prostor.

V docházkové vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost - potraviny, park, restaurace, dětské hřiště. Zastávka tramvaje se nachází dvě minuty chůzí od domu.

Byt je volný od 1.9., domácí mazlíčci jsou na bytě povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-7bv-en

For long-term sublease, we offer a spacious apartment with a layout of 2 + 1, in the locality of Brno - Husovice, in Cacovická Street. The apartment with a total area of 58 m2 is located on the third floor of a brick house.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a stove, oven, hood, large refrigerator with freezer and dining table with chairs. The living room has a sofa and TV table. The bathroom has a bath, washing machine, toilet and sink with cabinet. In the hallway is a practical closet serving as storage space.

Within walking distance there are all civic amenities - food, park, restaurant, playground. The tram stop is a two minute walk from the house.

The apartment is free from September 1, pets are allowed in the apartment.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Husovice | Cacovická
Cena: 13 200 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 13200 Kč, náklady na bydlení 3200 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 58 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. září 2021
Pronájem přidán: Před 4 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

CBA Brno, Nováčkova: 7 minut (pěšky)

Albert Brno, Merhautova: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Tomkovo náměstí: 6 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 22 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc