Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Cacovická, 2+kk, 65 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Husovice - Cacovická, 12 000 Kč/měs., 65 m²

Popis

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/brno

K dlouhodobému podnájmu nabízíme slunný byt o dispozici 2+kk v klidné lokalitě Brno - Husovice. Byt o celkové výměře 65m2 se nachází v přízemí cihlového domu bez výtahu.

Byt se nabízí jenom částečně vybavený, bez nábytku a pračky. Kuchyň disponuje varnou deskou, vestavěnou elektrickou troubou a lednicí. Obývací pokoj obsahuje pouze konferenční stolek a ložnice bude nezařízená. V předsíni zůstávají dvě větší skříně. V koupelně najdeme sprchový kout, umyvadlo, plynový kotel a wc.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost, např. restaurace, dětské hřiště, potraviny Brněnka, základní škola, pošta atd. Vynikající dopravní dostupnost zajišťuje Tomkovo náměstí se spoji do centra, které je vzdálené šest minut chůze od domu.

Byt je k dispozici ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/brnoENG

We offer for rent a sunny apartment 2 + kk in an accessible location Brno - Husovice. Apartment with a total area of ​​65 m2 is located on the ground floor brick building with no elevator.

The apartment is offered only half furnished, without furniture and washing machine. The kitchen has cooking hobs, built-in electric oven and refrigerator. Living room has only coffee table and bedroom will be unfurnished. Two larger cabinets remain in the hallway. The bathroom has a shower, sink, gas boiler and toilet.

The flat is within walking distance of all amenities, such as restaurants, playground, grocery Brněnka, elementary school, post office, etc. Excellent transport accessibility is provided by the Tomkovo Square, which is six minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Husovice | Cacovická
Cena: 12 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 12 000 Kč, náklady na bydlení 2 500 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 65 m²
Vybavený: částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 měsíci
Další vybavení:
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

CBA Brno, Nováčkova: 8 minut (pěšky)

Albert Brno, Merhautova: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Tomkovo náměstí: 6 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 22 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?