Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Cacovická, 3+kk, 63 m²

Pronájem 3+kk, Brno - Husovice - Cacovická, 15 500 Kč/měs., 63 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-bqy

K dlouhodobému podnájmu nabízíme slunný byt o dispozici 3+kk v klidné lokalitě Brno - Husovice, v ulici Cacovická. Byt o celkové výměře 63 m2 se nachází v druhém podlaží cihlového domu. K bytu přísluší balkón a sklep.

Byt se nabízí vybavený. Kuchyňská link disponuje lednicí, myčkou, mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou a digestoří. V obývací části je gauč, obývací stěna a televize (značky Samsung). Z obývací části je také vstup na balkon. V prvním pokoji se nachází velká vestavěná skříň a v druhém pokoji je psací stůl a police. V koupelně nalezneme rohovou vanu, pračku a umyvadlo se zrcadlem. Toaleta je zvlášť. V bytě je prostorná předsíň.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost, např. restaurace, dětské hřiště, potraviny, základní škola, pošta atd. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Cacovická, která je pět minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 01.09.2021. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings:
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-bqy-en

For long-term rent, we offer a sunny apartment with a layout of 3+kk in a quiet location in Brno - Husovice, on the street Cacovická. The apartment with a total area of ​​63 m2 is located on the second floor of a brick house. The apartment includes a balcony and basement.

The apartment is offered furnished. The kitchen has a refrigerator, dishwasher, microwave, electric oven and cooker hood. The living area has a sofa, living wall and TV (Samsung brand). From the living area there is also access to the balcony. The first room has a large built-in wardrobe and the second room has a desk and shelves. In the bathroom we find a corner bathtub, washing machine and sink with mirror. The toilet is separated. The apartment has a spacious hallway.

Within walking distance are restaurants, playgrounds, groceries, primary school, post office, etc. Transport accessibility is provided by the Cacovická stop, which is 5 min walk from the house.

The apartment is free to move in from the 1st of September 2021. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Husovice | Cacovická
Cena: 15 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 15 500 Kč, náklady na bydlení 2 700 Kč/měs., poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 63 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. září 2021
Pronájem přidán: Před 4 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

CBA Brno, Nováčkova: 10 minut (pěšky)

Albert Brno, Merhautova: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Tomkovo náměstí: 6 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 22 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc