Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Dubová, 1+1, 30 m²

Pronájem 1+1, Brno - Jundrov (Brno-Jundrov) - Dubová, 9 350 Kč/měs., 30 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku můžete použít tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-cr3

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 1+1 v klidné lokalitě Brno - Jundrov. Byt o celkové rozloze 30 m2 se nachází v prvním patře panelového domu s výtahem. Dům se nachází hned u lesa.

Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyně disponuje sporákem s troubou, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem a jídelním stolem s židlemi. V kuchyni se také nachází menší gauč. Pokoj je vybaven manželskou postelí, vestavěnými skříňkami s úložným prostorem, psacím stolem s židlí a křeslem. Koupelna je vybavena rohovou vanou, umyvadlem se skříňkou a toaletou. V předsíni se nachází botník a věšák na kabáty.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - mateřská škola, hřiště, sociální a sportovní vyžití, přírodní koupaliště. Autobusová zastávka Jundrov dvě minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování k 01.10.2020. Domácí mazlíčci povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-cr3-en


For long-term sublease, we offer a 1 + 1 apartment in a quiet location in Brno - Jundrov. The apartment with a total area of ​​30 m2 is located on the first floor of a panel house with an elevator. The house is located next to the forest.

The apartment is offered fully equipped. The kitchen has a stove with oven, microwave, refrigerator with freezer and dining table with chairs. The kitchen also has a small sofa. The room is equipped with a double bed, built-in lockers with storage space, a desk with a chair and an armchair. The bathroom is equipped with a corner bath, sink with cabinet and toilet. In the hall there is a shoebox and a coat hanger.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - kindergarten, playground, social and sports activities, natural swimming pool. Bus stop Jundrov two minutes walk from the house.

The apartment is free to move in on 1st of October 2020. Pets allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Jundrov (Brno-Jundrov) | Dubová
Cena: 9 350 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 9 350 Kč, náklady na bydlení 2 900 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 30 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. říjen 2020
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

CBA Komín: 9 minut (pěšky)

BILLA Brno, Stránského: 14 minut (pěšky)

uzel MHD Svratecká (Komín): 11 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 26 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?