Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Borodinova, 1+1, 33 m²

Pronájem 1+1, Brno - Kohoutovice - Borodinova, 9 500 Kč/měs., 33 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-x7e

Nabízíme částečně zařízený byt o dispozici 1+1 v příjemném prostředí městské části Brno - Kohoutovice. Celková plocha bytu je 33 m2. Byt se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu. K bytu patří sklep a prostorný balkón. V domě není výtah.

Prosvětlená kuchyně je zařízená prostornou lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou a dvou plotýnkou. Nachází se zde také pračka. K dispozici je samozřejmě jídelní stůl se židlemi, spíž a skříňka s úložným prostorem. Pokoj je zařízen stolem. Z pokoje je vchod na balkón. V koupelně je k dispozici menší vana, umyvadlo a toaleta.
Koupelna a předsíň aktuálně prochází kompletní rekonstrukcí, bude tedy zcela nové jádro, podlahy a vestavná skříň v předsíni.
V blízkosti domu se nachází dětské hřiště, restaurace, Auqapark Kohoutovice, supermarket Albert, Lidl, zastávky MHD (zastávka Borodinova - trolejbus č. 37)

Byt je volný ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-x7e-en

We offer partly furnished flat 1 + 1 in a pleasant part of Brno - Kohoutovice. The total area is 33 m2. The apartment is located on the fourth floor of the brick house. There is no lift in the house.

The bright kitchen is equipped with a spacious fridge / freezer, a microwave and a two-plate cooker. There is also a washing machine. There is, of course, a dining table with chairs, a pantry and a locker with storage space. Room features a desk. The room has an entrance to the balcony. The bathroom has a smaller bathtub, sink and toilet.

Near the house there is a playground, restaurant, Auqapark Kohoutovice, supermarket Albert, Lidl, bus stop (stop Borodinova - trolleybus no. 37)

The apartment is free immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Kohoutovice | Borodinova
Cena: 9 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 9 500 Kč, náklady na bydlení 2 200 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 33 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 11. únor 2021
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Brno, Libušina třída 5: 4 minuty (pěšky)

Albert Brno, Libušina třída 581/6: 9 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 27 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 29 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc