Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Voříškova, 2+1, 52 m²

Pronájem 2+1, Brno - Kohoutovice - Voříškova, 13 000 Kč/měs., 52 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
____________________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-9uh

K dlouhodobému podnájmu nabízíme zrekonstruovaný byt o dispozici 2+1 na ulici Voříškova v bezprostřední blízkosti parku Holedná. Byt o celkové výměře 52 m2 se nachází ve třetím patře panelového domu s výtahem. Předností bytu je velmi hezké nové vybavení, balkón s výhledem do zeleně a klidná lokalita.

Jedná se o částečně vybavený byt po kompletní rekonstrukci. Nová kuchyň disponuje plynovou troubou se sporákem, lednicí a myčkou. Dále je zde praktická spíž a dřevěný jídelní sůl se čtyřmi židlemi. Z kuchyně vede vchod do koupelny se sprchovým koutem a pračkou. WC je oddělené a přístupné z chodby. V pokojích je položen koberec, v ostatních místnostech dlažba. Skříň na chodbě nabízí dost úložného prostoru.

Zastávka MHD, supermarket Albert a Lidl se nachází 10 minut od domu. Jedná se o klidnou lokalitu nabízející veškerou občanskou vybavenost.

Nastěhování je možné od 01.03.2021. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-9uh-en

For long-term sublease, we offer a renovated 2 + 1 apartment on Voříškova Street in the immediate vicinity of Holedná Park. The apartment with a total area of ​​52 m2 is located on the third floor of a panel house with an elevator. The advantage of the apartment is a very nice new equipment, a balcony overlooking the greenery and a quiet location.

It is a partially furnished apartment after complete reconstruction. The new kitchen has a gas oven with stove, refrigerator and dishwasher. There is also a practical pantry and wooden table salt with four chairs. From the kitchen leads the entrance to the bathroom with shower and washing machine. The toilet is separate and accessible from the hallway. The rooms are carpeted, in other rooms tiles. The closet in the hallway offers plenty of storage space.

The public transport stop, the Albert supermarket and the Lidl are 10 minutes away. It is a quiet location offering all civic amenities.

Moving in is possible by 1st of March 2021. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Kohoutovice | Voříškova
Cena: 13 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 13 000 Kč, náklady na bydlení 3 700 Kč včetně internetu, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 52 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. březen 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Brno, Libušina třída 581/6: 5 minut (pěšky)

Albert Brno, Libušina třída 5: 11 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 33 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 35 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc