Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, bratří Žůrků, 1+kk, 30 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Komárov - bratří Žůrků, 10 500 Kč/měs., 30 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-ji2

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi pěkný byt o dispozici 1+kk v klidné lokalitě Brno - Komárov. Byt o celkové výměře 30 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu. K bytu přísluší i sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje úložnými prostory, barovým pultem s židlemi, a bude zde také nová sklokeramická deska. Obývací část je zařízená televizíní stěnou. Součástí koupelny je vana, umyvadlo a toaleta. V předsíni najdeme vestavěné skříně.

V okolí domu jsou restaurace, mateřská a základní škola, supermarket Lidl, dětská hřiště atd. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusovou zastávkou Černovická, která je pět minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new come comfortably - book your viewing online, sign paperwork eletronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ji2-en

We offer to rent a very nice apartment 1 + kk in a quiet location Brno - Komarov. Apartment with a total area of ​​30 m2 is located on the first floor of the house. The apartment comes with a cellar.

The apartment is partially furnished. Kitchen has storage space, bar counter with chairs, and there will also be a new ceramic hob. The living area is equipped with a TV wall. The bathroom has a bath, sink and toilet. In the hall we find built-in wardrobes.

Around the house are restaurants, kindergarten and elementary school, supermarket Lidl, playgrounds, etc. Transport accessibility is provided by bus stop Cernovicka, which is five minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Komárov | bratří Žůrků
Cena: 10 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 10 500 Kč, náklady na bydlení 2 100 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 30 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 15. duben 2020
Pronájem přidán: Před 6 měsíci
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

FLOP Komárov: 2 minuty (pěšky)

Lidl Brno-Komárov: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 19 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 24 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc