Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, bratří Žůrků, 2+kk, 55 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Komárov - bratří Žůrků, 10 500 Kč/měs., 55 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-hmn

K dlouhodobému podnájmu nabízíme příjemný byt o dispozici 2+kk v žádané lokalitě. Byt o celkové výměře 55 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu s výtahem. K bytu náleží sklep a možnost parkovacího stání za závorou za 500 Kč/měsíc.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout disponuje linkou se spotřebiči - sklokeramická deska, elektrická trouba, digestoř, lednice s mrazákem. K dispozici je také jídelní stůl. Prostorná obývací část je nevybavená. Malinká ložnice je taktéž nevybavená. Koupelna s vanou a umyvadlem je od toalety oddělena. V předsíni se nachází šatní skříně s úložným prostorem.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - potraviny, restaurace, školy, hřiště, společenské a sportovní vyžití. Skvělá dopravní dostupnost - zastávka MHD Černovická kousek od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-hmn-en

For long-term sublease, we offer a pleasant apartment 2 + kk in the desired location. The apartment with a total area of ​​55 m2 is located on the first floor of a brick building with an elevator. The apartment has a cellar and the possibility of parking behind the barrier for 500 CZK / month.

The apartment is offered partially furnished. The kitchenette has a line with appliances - ceramic hob, electric oven, hood, refrigerator with freezer. There is also a dining table. The spacious living area is unfurnished. The tiny bedroom is also unfurnished. The bathroom with bath and sink is separate from the toilet. In the hall there are wardrobes with storage space.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - food, restaurants, schools, playgrounds, social and sports activities. Great transport accessibility - public transport stop Černovická near the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Komárov | bratří Žůrků
Cena: 10 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 10 900 Kč, náklady na bydlení 3 300 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 55 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 8. duben 2021
Pronájem přidán: Před 4 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

FLOP Komárov: 2 minuty (pěšky)

Lidl Brno-Komárov: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 19 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 24 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc