Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Běly Pažoutové, 3+1, 73 m²

Pronájem 3+1, Brno - Komín - Běly Pažoutové, 15 000 Kč/měs., 73 m²

Popis

Pro registraci prohlídky využijte formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-74z

K dlouhodobému pronájmu nabízíme zrekonstruovaný byt o dispozici 3+1 v oblíbené lokalitě Brno - Komín s krásným výhledem. Byt o celkové výměře 73 m2 se nachází ve 4 patře panelového domu bez výtahu. Do bytu se hledá první nájemník po rekonstrukci. K bytu náleží sklep a je možno využívat společnou kolárnu.

Byt se nabízí jako nevybavený. Nová kuchyňská linka disponuje vestavěnou elektrickou troubou, sklokeramickou varnou deskou, digestoří a myčkou na nádobí. Byt dále sestává ze tří nezařízených a prostorných pokojů. V krásné koupelně najdeme sprchový kout, umyvadlo a přípojku na pračku. Toaleta je oddělená.

Byt je ve klidné lokalitě. V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, mateřská škola, základní škola, lékárna, pošta. Kousek od domu se nachází medlánecké letiště, Komínská chochola a Palackého vrch. Vynikající dopravní dostupnost je zajištěna trolejbusovou zastávkou (šest minut chůze).

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci nejsou povoleni

Uvedena energetická kategorie D.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-74z-en

For long-term sublease we offer a renovated apartment with a layout of 3 +1 in a popular locality Brno - Komín with a beautiful view. The apartment with a total area of ​​73 m2 is located on the 4th floor of a panel house without an elevator. The first tenant after reconstruction is looking for an apartment. The apartment has a cellar and it is possible to use a common bike shed.

The apartment is offered as unfurnished. The new kitchen has a built-in electric oven, ceramic hob, hood and dishwasher. The apartment also consists of three unfurnished and spacious rooms. The beautiful bathroom has a shower, sink and washing machine connection. The toilet is separate.

The apartment is in a quiet location. Within walking distance are restaurants, kindergarten, elementary school, pharmacy, post office. Not far from the house there is the Medlánecké airport, Komínská chochola and Palackého vrch. Excellent transport accessibility is ensured by a trolley bus stop (six minutes walk).

The apartment is free to move in immediately. Pets are not allowed

Energy category D is indicated.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Komín | Běly Pažoutové
Cena: 15 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 30 000 Kč, náklady na bydlení 3 000 Kč, provize
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 73 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 2. březen 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

CBA Komín: 4 minuty (pěšky)

Penny Market Brno, Bystrcká: 13 minut (pěšky)

uzel MHD Svratecká (Komín): 9 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 25 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc