Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Božetěchova, 1+kk, 26 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Královo Pole - Božetěchova, 10 000 Kč/měs., 26 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-a4f

K dlouhodobému pronájmu nabízíme byt o dispozici 1+kk v oblíbené lokalitě Brno - Královo Pole. Byt má rozlohu 26m2 a nachází se ve druhém patře cihlového domu s výtahem. K bytu náleží i prostorný balkón s posezením.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně je vybavena mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou, digestoří, elektrickou varnou deskou a lednicí. Obývací část odděluje od kuchyně barový pultík se dvěma barovými židlemi. V obývací části se nachází rozložitelný gauč, konferenční stolek, obývací stěna a skříň. Koupelna disponuje sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlem, toaletou a pračkou.

V okolí domu najdeme obchody s potravinami, lékařská zařízení, restaurace a další. Dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Tylova.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-a4f-en

For long-term sublease we offer a 1 + kk apartment in a popular locality in Brno - Královo Pole. The apartment has an area of 26 square meters and is located on the second floor of a brick building with an elevator. The apartment also has a spacious balcony with seating.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen is equipped with a microwave, electric oven, hood, electric hob and refrigerator. The living area is separated from the kitchen by a bar counter with two bar stools. In the living area there is a sofa bed, coffee table, living wall and wardrobe. The bathroom has a shower, sink with mirror, toilet and washing machine.

In the vicinity of the house we find grocery stores, medical facilities, restaurants and more. Transport accessibility is ensured by the Tylova stop.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers those without pets.


In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Královo Pole | Božetěchova
Cena: 10 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 11 800 Kč, náklady na bydlení 1 800 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 26 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 25. březen 2021
Pronájem přidán: Před 11 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

BILLA Brno, Okružní: 7 minut (pěšky)

Albert Brno, Halasovo náměstí: 15 minut (pěšky)

uzel MHD Semilasso: 6 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 17 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc