Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Herčíkova, 1+1, 40 m²

Pronájem 1+1, Brno - Královo Pole - Herčíkova, 9 500 Kč/měs., 40 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-jkk

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 1+1 poblíž Technologického parku na ulici Herčíkovo v Králově Poli. Byt o celkové výměře 40 m2 se nachází v šestém patře panelového domu s výtahem. K bytu náleží sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje linkou se spotřebiči, k dispozici je také jídelní stůl s židlemi a skříňka s úložným prostorem. Druhý pokoj je vybaven postelí s roštem (matrace na bytě nebude) a šatní skříní s zrcadlem. Koupelna s vanou a umyvadlem je dohromady s toaletou. Byt je možné po domluvě dovybavit.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - obchody, restaurace, společenské a sportovní vyžití, supermarkety Billa a Lidl, Technologický park, školy, muzeum, workout hřiště. Skvělá dopravní dostupnost - autobusová zastávka ZŠ Herčíkova za rohem.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-jkk-en

For long-term sublease, we offer a 1 + 1 apartment near the Technology Park on Herčíkovo Street in Králové Pole. The apartment with a total area of ​​40 m2 is located on the sixth floor of a panel house with an elevator. The apartment has a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a line with appliances, there is also a dining table with chairs and a cabinet with storage space. The second room is equipped with a bed with a slat (mattress in the apartment will not be) and a wardrobe with a mirror. The bathroom with bath and sink is together with the toilet. The apartment can be equipped by arrangement.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - shops, restaurants, social and sports activities, supermarkets Billa and Lidl, Technology Park, schools, museum, workout playground. Great transport accessibility - bus stop ZŠ Herčíkova around the corner.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Královo Pole | Herčíkova
Cena: 9 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 9 500 Kč, náklady na bydlení 2 600 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 40 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 8. prosinec 2020
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Brno, Srbská: 3 minuty (pěšky)

BILLA Brno, Podpěrová: 10 minut (pěšky)

uzel MHD Semilasso: 11 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 19 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc