Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Herčíkova, 1+kk, 32 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Královo Pole - Herčíkova, 9 500 Kč/měs., 32 m²

Popis

Byt s nádherným výhledem, 5 let po reko, nové jádro, kuchyně, okna, odpady, ele.
Zůstává vše viz foto + sklepní koje.
V předsíni věšáky, malá komora, kde je umistěna pračka a uložne prostory, kuch. linka s deskou, troubou, digestoří, koupelna s pračkou, wc, sprcha.
V pokoji postel s uložnými prostory, TV stěna, stůl, židle.
Volne ihne.d
Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-497

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt po rekonstrukci o dispozici 1+kk. Byt o celkové výměře 32 m2 se nachází v desátém patře panelového domu s výtahem. K bytu náleží sklep.

Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyňský kout disponuje linkou se spotřebiči - sklokeramická deska, elektrická trouba a digestoř. Pokoj je vybaven postelí, TV stěnou, úložnými prostory a jídelním stolkem s barovými židlemi. V předsíni se nachází věšáky a vstup do komory s úložnými prostory. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a pračkou je dohromady s toaletou.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - supermarket Billa a Lidl, školy, restaurace, Technický park, společenské a sportovní vyžití. Skvělá dopravní dostupnost - zastávka MHD Technické muzeum kousek od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-497-en


For long-term sublease, we offer an apartment after reconstruction with a layout of 1 + kk. The apartment with a total area of ​​32 m2 is located on the tenth floor of a panel house with an elevator. The apartment has a cellar.

The apartment is offered fully equipped. The kitchenette has a line with appliances - ceramic hob, electric oven and hood. The room is equipped with a bed, a TV wall, storage space and a dining table with bar stools. In the hall there are hangers and an entrance to the chamber with storage space. The bathroom with shower, sink and washing machine is together with the toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - supermarket Billa and Lidl, schools, restaurants, technical park, social and sports activities. Great transport accessibility - public transport stop Technické muzeum near the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Královo Pole | Herčíkova
Cena: 9 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 9 500 Kč, náklady na bydlení 3 000 Kč včetně internetu, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 32 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 9. březen 2021
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

BILLA Brno, Srbská: 1 minuta (pěšky)

Lidl Brno-Královo Pole: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Semilasso: 11 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 19 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc