Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Herčíkova, 2+kk, 34 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Královo Pole - Herčíkova, 9 000 Kč/měs., 34 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-jjk

K dlouhodobému pronájmu nabízíme atraktivní byt 2+kk v těsné blízkosti Technologického parku. Byt o celkové ploše 34 m2 se nachází v šestém patře panelového domu, k bytu náleží také sklepní kóje.

Byt je částečně vybavený nejnutnějšími spotřebiči a nábytkem. Neprůchozí pokoj nabízí moderní sedačku a poličky s úložným prostorem. Druhý pokoj s kuchyňskou linkou je zařízený jídelním stolem se židlemi, lednicí, plynovým sporákem, digestoří, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Ve zrekonstruované koupelně naleznete vanu a umyvadlo se zrcadlem. V místnosti je také wc oddělené závěsem. V bytě je komora s úložným prostorem. V domě je centrální topení.

V docházkové blízkosti je k dispozici supermarket BILLA, restaurace, MŠ, ZŠ, tenisový klub, dětská hřiště, lékárna, Technické muzeum, sportovní hala Vodova, fotbalové hřiště. Dále také Technologický park, VUT fakulta podnikatelská.

Byt je volný k nastěhování od 1.5.2021.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-jjk-en

For long term rent we offer attractive apartment 2 + kk close to the Technology Park. The apartment with a total area of 34 m2 is located on the sixth floor of a panel house, the apartment also has a cellar.

The apartment is partially equipped with the most necessary appliances and furniture. The separate room offers a modern sofa and shelves with storage space. The second room with kitchen is equipped with a dining table with chairs, refrigerator, gas stove, hood, microwave and kettle. In the renovated bathroom you will find a bathtub and a sink with a mirror. The room also has a toilet separated by a curtain. The apartment has a storage room. The house has central heating.

Within walking distance there is a supermarket BILLA, restaurants, kindergartens, primary schools, tennis club, playgrounds, pharmacy, Technical Museum, sports hall Vodova, football field. Furthermore, the Technology Park, BUT Faculty of Business.

The apartment is free to move in from 1st of May 2021.


In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Královo Pole | Herčíkova
Cena: 9 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Vratná jistota 12 000 Kč, náklady na bydlení 1 500 Kč/měs., poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 34 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. květen 2021
Pronájem přidán: Před 5 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

BILLA Brno, Srbská: 2 minuty (pěšky)

Lidl Brno-Královo Pole: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Semilasso: 11 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 19 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc