Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Hostinského, 1+kk, 27 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Královo Pole - Hostinského, 9 100 Kč/měs., 27 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-gix

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt 1+kk ve výborné lokalitě Brno-Královo. Výměra bytu je 27m2. Byt se nachází ve 3. patře cihlového domu s výtahem. Součástí bytu je i balkón.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout disponuje plynovým sporákem a troubou, digestoří, mikrovlnou troubou a lednicí. V koupelně je sprchový kout a pračka. Z pokoje vede vstup na prostorný balkón.

Byt se nachází ve výborné lokalitě s veškerou občanskou vybaveností. Zastávka MHD je jen 3 minuty chůze od domu, supermarket Kaufland 10 minut. V blízkosti se nachází také NC Královo pole.

Nastěhování je možné od 01.12.2020. Zvířata jsou povolena.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-gix-en

For long-term sublease, we offer a 1 + kk apartment in an excellent location in Brno-Královo. The area of the apartment is 27 square meters. The apartment is located on the 3rd floor of a brick house with an elevator. The apartment also has a balcony.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a gas hob and oven, extractor hood, microwave and fridge. The bathroom has a shower and washing machine. The room has access to a spacious balcony.

The apartment is located in an excellent location with all amenities. The public transport stop is only a 3-minute walk from the house, the Kaufland supermarket is 10 minutes away. The shopping centre Královo Pole is also nearby.

Moving in is possible from 1st of December 2020. Pets are allowed.


In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Královo Pole | Hostinského
Cena: 9 100 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Náklady na bydlení 3000 Kč/měs., vratná jistota 9100 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 27 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. prosinec 2020
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Kaufland Brno - Ponava: 6 minut (pěšky)

Tesco Brno, Cimburkova: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 13 minut (mhd)

uzel MHD Semilasso: 15 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?