Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Palackého třída, 2+kk, 56 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Královo Pole - Palackého třída, 16 000 Kč/měs., 56 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-7kb

K dlouhodobému podnájmu nabízíme luxusní byt o dispozici 2+kk ve velmi žádané lokalitě Brno - Královo Pole, na ulici Palackého třída s bezproblémovou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 56 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší balkón, sklep a garážové stání.

Nájemné je včetně parkovacího stání a welness.

Velkou výhodou bytu je možnost využití wellnessu na střeše, kam mají přístup pouze obyvatelé domu. Nalezneme tam bazén, vířivku, saunu, anglický klub, dvě terasy, kuchyň, gril. V domě je restaurace a možnost využití masáže (jedná se o projekt nové Semilasso).

Byt se nabízí plně vybavený. Moderní kuchyňská linka je vybavena je vybavena elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, sklo-keramickou indukční deskou, digestoří, myčkou a vestavěnou lednicí. Obývací část je zařízena gaučem, konferenčním stolkem, obývací stěnou a televizí. V pokoji se nachází manželská postel, noční stolky a vestavěná skříně. V krásné koupelně je umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout a pračka. Toaleta je zvlášť.

V příjemné lokalitě je veškerá občanská vybavenost. V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, supermarket, lékárna a Technologický park, atd. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Semilasso, která je minutu chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-7kb-en

For long-term sublease, we offer a luxury apartment with a layout of 2+kk in a very desirable location in Brno - Královo Pole, on the street Palackého třída with an easy transport accessibility. The apartment with a total area of ​​56 m2 is located on the fourth floor of a brick building with an elevator. The apartment has a balcony, basement and garage.

Rent includes garage and welness.

The great advantage of the apartment is the possibility of using the wellness on the roof, to which only the inhabitants of the house have access. There you will find a swimming pool, whirlpool, sauna, English club, two terraces, kitchen, barbecue. The house has a restaurant and the possibility of using massage (this is a project of the new Semilasso).

The apartment is offered fully equipped. The modern kitchen is equipped with an electric oven, microwave, glass-ceramic induction hob, cooker hood, dishwasher and built-in refrigerator. The living area is furnished with a sofa, coffee table, living wall and TV. The room has a double bed, bedside tables and built-in wardrobes. The beautiful bathroom has a sink with mirror, shower cabin and washing machine. The toilet is separated.

Within walking distance are restaurants, supermarket, pharmacy, Technology Park, etc. Transport accessibility is provided by the Semilasso stop, which is a minute walk from the house.

The apartment is free to move in immediately.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Královo Pole | Palackého třída
Cena: 16 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 16 000 Kč, náklady na bydlení 2 947 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 56 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 10. leden 2021
Pronájem přidán: Před 4 měsíci
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Brno, Kosmova: 2 minuty (pěšky)

Lidl Brno-Královo Pole: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Semilasso: 2 minuty (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 16 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc