Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Slovinská, 1+kk, 22 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Královo Pole - Slovinská, 7 750 Kč/měs., 22 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-xp3

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/slovinska/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 1+kk v žádané lokalitě Brno - Králove Pole, v ulici Slovinská. Byt o celkové výměře 22 m2 se nachází v pátém patře cihlového domu s výtahem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Menší kuchyňská linka disponuje varnou deskou. Dále se v bytě nachází postel a menší stůl se dvěma židlemi. V koupelně nalezneme sprchový kout, umyvadlo, toaletu a bidet. V koupelně je také přívod vody a odpad připravený na pračku.

V docházkové vzdálenosti najdeme restaurace, kavárny, lékárnu, posilovnu, supermarket Kaufland (14 minut chůze), atd. Vynikají dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Jugmannova.

Byt je volný od 01.03.2021. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků. Byt je vhodný pro jednotlivce.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new come comfortably - book your viewing online, sign paperwork eletronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-xp3-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/slovinska/

We offer for rent a cozy apartment 1+kk in the desired location Brno - Kralove Pole, street Slovinska. Apartment with a total area of ​​22 m2 is located on the fifth floor of a brick building with an elevator.

The apartment is partially furnished. The smaller kitchen
includes cooking plates. The apartment includes a bed and a small table with two chairs. The bathroom has a shower, sink, toilet and bidet.

Within walking distance we can find restaurants, cafes, pharmacy, gym, supermarket Kaufland (14 min walk), etc. Excellent transport accessibility is provided by the Jugmannova stop.

The apartment is free to move in from the 3th of March 2021. The owner prefers applicants without pets. The flat is suitable for one person.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Královo Pole | Slovinská
Cena: 7 750 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 9 600 Kč, náklady na bydlení 1 600 Kč/měs., poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 22 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. březen 2021
Pronájem přidán: Včera
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Brno, Kosmova: 10 minut (pěšky)

BILLA Brno, Kounicova: 12 minut (pěšky)

uzel MHD Semilasso: 11 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 13 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc