Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Srbská, 2+1, 55 m²

Pronájem 2+1, Brno - Královo Pole - Srbská, 13 000 Kč/měs., 55 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-akn

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prosvětlený byt o dispozici 2+1 ve skvělé lokalitě Brno - Královo Pole. Byt o celkové výměře 55 m2 se nachází v prvním podlaží cihlového domu. K bytu přísluší balkón.

Byt prošel změnou dispozice - došlo k otevření prostoru.

Byt se nabízí vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickou troubou a plynovým sporákem. Součástí první ložnice je postel (bez matrace) a komoda. Z pokoje se vchází na balkón. Druhý pokoj je zařízený křeslem, pracovním stolem a knihovnou. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem, toaleta a pračka. V předsíni najdeme praktický věšák a vestavěnou šatní skříň. Pokoje jsou neprůchozí.

V docházkové vzdálenosti najdeme restaurace, kavárny, supermarket Billu, supermarket Lidl, posilovnu, lékárnu atd. Vynikají dostupnost do Technologického parku. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Semilasso, která je vzdálená sedm minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 1.11.2020, případně se dá na termínu dohodnout. Poplatky jsou včetně energií. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Tours:
To register for a tour, please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-akn-en

For long-term rent we offer a bright apartment 2+ 1 in a great location Brno - Kralovo Pole. Apartment with a total area of ​​55 m2 is located on the first floor of the house. The apartment has a balcony.

The apartment has undergone a change of disposition - the space has been opened. The bathroom and kitchen are being renovated.

The apartment is offered furnished. Kitchen has a fridge, electric oven and gas stove. In the kitchen will be added another part of shelf parts. The first bedroom has a bed (no mattress) and dresser. The room enters the balcony. The second room is furnished with an armchair, a work desk and a library. The bathroom has a shower, sink with mirror, toilet and washing machine. In the hall you will find a practical coat rack and a built-in wardrobe. Rooms are separated.

Within walking distance you will find restaurants, cafes, Billa supermarket, Lidl supermarket, gym, pharmacy, etc. Excellent access to the Technology Park. Transport accessibility is provided by the Semilasso stop, which is seven minutes walk from the house.

The apartment is available for occupancy from the 11th of November 2020. Utilities are including energy. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

The apartment is rented by an ideal tenant - a service with which you will live in carefree and fair conditions. When something happens, there are administrators available to deal with you. We will help with all your administration, payment settings, and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Královo Pole | Srbská
Cena: 13 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 13 000 Kč, náklady na bydlení 2 800 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 55 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Brno, Srbská: 3 minuty (pěšky)

Albert Brno, Kosmova: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Semilasso: 5 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 16 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc