Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Svatopluka Čecha, 2+kk, 36 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Královo Pole - Svatopluka Čecha, 9 000 Kč/měs., 36 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-83q

Virtuální prohlídka:
my.matterport.com/show/?m=LfdZcWQ4qxa

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+kk. Byt o celkové výměře 36 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu bez výtahu v žádané lokalitě v blízkosti Slovanského náměstí.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje linkou se spotřebiči - dvouplotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem. K dispozici je také jídelní stůl a židle. Ložnice je vybavená postelí a šatní skříní. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - potraviny, restaurace, společenské a sportovní vyžití, školy, park. Skvělá dopravní dostupnost - zastávka MHD Slovanské náměstí hned za rohem.

V budově je společný internet, který lze využívat za 100,- / osobu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-83q-en

For long-term sublease, we offer an apartment with a layout of 2 + kk. The apartment with a total area of ​​36 m2 is located on the second floor of a brick building without an elevator in a desired location near Slovanske namesti.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a line with appliances - two-burner stove, microwave, refrigerator with freezer. There is also a dining table and chairs. The bedroom is equipped with a bed and a wardrobe. Bathroom with shower, sink and toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - food, restaurants, social and sports activities, schools, park. Great transport accessibility - public transport stop Slovanské náměstí just around the corner.

The building has a shared internet, which can be used for 100, - / person.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Královo Pole | Svatopluka Čecha
Cena: 9 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 15 000 Kč, náklady na bydlení 2 500 Kč, provize
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 36 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 12. únor 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Brno, Kosmova: 8 minut (pěšky)

Lidl Brno-Královo Pole: 11 minut (pěšky)

uzel MHD Semilasso: 12 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 16 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc