Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Tyršova, 2+1, 60 m²

Pronájem 2+1, Brno - Královo Pole - Tyršova, 13 300 Kč/měs., 60 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-8jb

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný prostorný byt ve skvělé lokalitě o dispozici 2+1. Byt o celkové výměře 60 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu bez výtahu, k bytu náleží sklep a balkon.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje linkou se spotřebiči - sporák, trouba, digestoř, lednice s mrazákem. K dispozici je také špajzka a výhodou je dostatek prostoru pro jídelní stůl a židle. Oba samostatné neprůchozí pokoje budou nevybaveny, z jedné z ložnic vstup na balkon. Krásné parkety v obou pokojích. V předsíni je možné využít vestavěné skříně s úložným prostorem. Koupelna s vanou a umyvadlem je od toalety oddělena. Pračka není součástí vybavení bytu.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - restaurace, školy, lékaři, společenské a sportovní vyžití, supermarket Billa, potraviny. Skvělá dopravní dostupnost - zastávka MHD Skácelova hned za rohem.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-8jb-en

For long-term sublease, we offer a beautiful spacious apartment in a great location with a layout of 2 +1. The apartment with a total exchange of 60 m2 is located on the second floor of a brick building without an elevator, the apartment has a cellar and balcony.

The apartment offers some equipped. Kitchen functional line with appliances - stove, oven, hood, refrigerator with freezer. There is also a pantry and important space is enough for a dining table and chairs. Both separate separate rooms will be unfurnished, from one of the bedrooms access to the balcony. Beautiful parks in both rooms. Built-in wardrobes with storage space can be used in the hall. The bathroom with bath and sink is separate from the toilet. The washing machine is not part of the apartment.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - restaurants, schools, doctors, social and sports activities, supermarket Billa, groceries. Great transport accessibility - public transport stop Skácelova just around the corner.

The apartment is free to move in immediately. Pets allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Královo Pole | Tyršova
Cena: 13 300 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 13 300 Kč, náklady na bydlení 3 300 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 60 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 1. červen 2021
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

BILLA Brno, Srbská: 7 minut (pěšky)

Albert Brno, Kosmova: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Semilasso: 10 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 15 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc