Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Vodova, 2+1, 45 m²

Pronájem 2+1, Brno - Královo Pole - Vodova, 9 500 Kč/měs., 45 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky

Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-ass

a nebo si domluvte prohlídku na čísle
+420 771 158 767
Černý Martin

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+1 v klidné lokalitě Brno - Královo Pole s výbornou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 45 m2 se nachází ve 5 patře cihlového domu s výtahem.

Byt se nabízí vybavený. V byt disponuje lednicí, vařičem a mikrovlnnou troubou. Obývací části se dále nachází pohovka, televize, konferenční stolek a pracovní stůl. Součástí ložnice je postel, zrcadlo a skříň. V koupelně je vana, umyvadlo se zrcadlem, toaleta a pračka. V předsíni najdeme botník věšák a zrcadlo.

Výhodou lokality je rychlé a dostupné spojení do centra - zastávka Červinkova je 2 minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 01.12.2020.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-4gf-en

For long-term sublease, we offer an 2 + 1 apartment in a quiet location in Brno - Královo Pole with excellent transport accessibility. The apartment with a total area of 45 m2 is located on the 5th floor of a brick building with an elevator.

The apartment is offered furnished. The apartment has a fridge, stove and microwave. The living area has a sofa, TV, a coffee table and a work desk. The bedroom has a bed, a mirror and a wardrobe. The bathroom has a bath, sink with mirror, toilet and washing machine. In the hall we find a shoe rack and mirror.

The advantage of the location is a fast and accessible connection to the center - Cervinkova stop is 2 minutes walk from the house.

The apartment is available from the 1st of October 2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Královo Pole | Vodova
Cena: 9 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 12 000 Kč, náklady na bydlení 2 800 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 45 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. prosinec 2020
Pronájem přidán: Před 2 měsíci
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Brno, Srbská: 5 minut (pěšky)

Albert Brno, Kosmova: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Semilasso: 11 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 15 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?