Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Vodova, 2+kk, 45 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Královo Pole - Vodova, 11 000 Kč/měs., 45 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-tey

K dlouhodobému podnájmu nabízíme příjemný byt 2+kk v atraktivní lokalitě Brno - Královo Pole s výbornou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 45 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu. K bytu patří balkón a sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickou troubou, plynovým sporákem s digestoří a mikrovlnnou troubou. V kuchyni jsou dále skříňky s úložným prostorem. V druhém pokoji se nachází šatní skříň a komoda. Z pokoje se vchází na balkón. Nová koupelna je zařízena vanou, umyvadlem se zrcadlem, pračkou a toaletou. V předsíni je botník a komoda.

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost - SŠ, Red Hat, IBM, fakulty VUT, Městská hala Vodova, supermarket Billa, lékárna, gymnázium, posilovna, zastávky MHD (zastávka Skácelova - autobus č. 67, 30, 53, 64, tramvaj č. 12).

Byt je volný k nastěhování 01.03.2021. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-tey-en

We offer a nice flat 2 + kk in an attractive location Brno - Královo Pole with excellent transport accessibility. Apartment with a total area of ​​45 sqm is located on the fourth floor of a brick house. The apartment includes a balcony and a cellar.

The apartment is partly furnished. The modern kitchen unit has refrigerator, electric oven, gas stove with cooker hood and microwave. The kitchen also has lockers with storage space. In the second room there is wardrobe and the chest of drawers. The room has access the balcony. The new bathroom has bathtub, sink with mirror, washing machine and toilet. There is shoe cabinet and chest of drawers in the hallway.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - secondary school, Red Hat, IBM, faculties of Technological University, Vodova City Hall, supermarket Billa, pharmacy, grammar school, gym, public transport stops (Skácelova bus - No. 67, 30, 53, 64, tram No. 12).

The apartment is available from the 1st of March 2021. The owner prefers subtenants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Královo Pole | Vodova
Cena: 11 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 14 000 Kč, náklady na bydlení 3 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 45 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. březen 2021
Pronájem přidán: Včera
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Brno, Srbská: 9 minut (pěšky)

Albert Brno, Kosmova: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Semilasso: 11 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 15 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc