Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Arbesova, 3+1, 72 m²

Pronájem 3+1, Brno - Lesná - Arbesova, 13 500 Kč/měs., 72 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-qdq

K dlouhodobému podnájmu nabízíme zrekonstruovaný byt o dispozici 3+1 v klidné lokalitě Brno - Lesná, v ulici Arbesova. Byt o celkové výměře 72 m2 se nachází ve čtvrtém podlaží panelového domu s výtahem. K bytu patří i příjemný balkón a sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje sporákem a digestoří. Jinak je byt nezařízený. V koupelně je umyvadlo se zrcadlem a vana. Toaleta je zvlášť.

V okolí domu najdeme restaurace, mateřskou školu, lékárnu, supermarket Lidl, Penny a Albert, kavárny atd. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusovou zastávkou Arbesova a tramvajová zastávka Čertová rokle, které jsou vzdálené tři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-qdq-en

For long-term sublease, we offer a renovated 3+1 apartment in a quiet location in Brno - Lesná, on the street Arbesova. The apartment with a total area of ​​72 m2 is located on the fourth floor of a panel house with an elevator. The apartment also has a pleasant balcony and basement.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a stove and cooker hood. Otherwise, the apartment is unfurnished. The bathroom has a sink with a mirror and a bathtub. The toilet is separated.

In the vicinity of the house you will find restaurants, kindergarten, pharmacy, supermarket Lidl, Penny and Albert, cafes, etc. Transport accessibility is provided by bus stop Arbesova and tram stop Čertová rokle, which are three minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Lesná | Arbesova
Cena: 13 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 16 000 Kč, náklady na bydlení 4 200 Kč/měs., poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 72 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. duben 2021
Pronájem přidán: Před 10 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Brno, Halasovo náměstí: 4 minuty (pěšky)

Lidl Brno-Lesná: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Tomkovo náměstí: 21 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 23 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc