Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Halasovo náměstí, 1+1, 32 m²

Pronájem 1+1, Brno - Lesná - Halasovo náměstí, 10 000 Kč/měs., 32 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-hc9

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt po rekonstrukci o dispozici 1+1 v atraktivní lokalitě Brno - Lesná. Byt o celkové výměře 32 m2 se nachází v devátém podlaží panelového domu s výtahem. K bytu přísluší balkón s příjemným výhledem a sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickou troubou a elektrickým sporákem. V kuchyni je dále spíž a jídelní stůl s židlí. Obývací prostor je nezařízený a je zde vstup na balkón. V koupelně najdeme sprchu a toaletu. Předsíň nabízí dostatek úložného prostoru díky skříním. Pokoje jsou průchozí.

Byt je ve skvělé lokalitě, kde je veškerá občanská vybavenost. Jsou zde restaurace, supermarket Albert je přímo u domu, dále lékárna, Lidl, mateřská škola, dětské hřiště atd. Vynikají dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Halasovo náměstí (tramvaj č. 9 a 11), která je vzdálená pět minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 01.03.2021. Poplatky jsou včetně energií. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
To register for a tour, please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-hc9-en

For long-term sublease we offer a renovated apartment 1 + 1 in an attractive location Brno - Lesna. Apartment with a total area of ​​32 m2 is located on the ninth floor of a panel house with an elevator. The apartment has a balcony with a nice view and cellar.

The apartment is offered partly furnished. Kitchen has a fridge, electric oven and electric stove. The kitchen has a pantry and a dining table with a chair. The living area is unfurnished and there is access to the balcony. In the bathroom you will find shower and toilet. The hall offers plenty of storage space thanks to cabinets. Rooms are interconnecting.

The apartment is in a great location, where are all civic amenities. There are restaurants, supermarket Albert is directly at the house, pharmacy, Lidl, kindergarten, playground, etc. Excellent transport accessibility is provided by Halasovo namesti stop (trams 9 and 11), which is five minutes walk from the house.

The apartment is free to move from the 1st of March 2021. Charges include energy. Pets are not allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Lesná | Halasovo náměstí
Cena: 10 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 12 000 Kč, náklady na bydlení 2 300 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 32 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. březen 2021
Pronájem přidán: Před 12 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Brno, Halasovo náměstí: 2 minuty (pěšky)

Lidl Brno-Lesná: 2 minuty (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 17 minut (mhd)

uzel MHD Tomkovo náměstí: 23 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc