Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Halasovo náměstí, 1+1, 32 m²

Pronájem 1+1, Brno - Lesná - Halasovo náměstí, 9 400 Kč/měsíc, 32 m²

Popis

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/brno

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt po rekonstrukci o dispozici 1+1 v atraktivní lokalitě Brno - Lesná. Byt o celkové výměře 32 m2 se nachází v devátém podlaží panelového domu s výtahem. K bytu přísluší balkón s příjemným výhledem a sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickou troubou a elektrickým sporákem. V kuchyni je dále spíž a jídelní stůl s židlí. Obývací prostor je nezařízený a je zde vstup na balkón. V koupelně najdeme sprchu a toaletu. Předsíň nabízí dostatek úložného prostoru díky skříním. Pokoje jsou průchozí.

Byt je ve skvělé lokalitě, kde je veškerá občanská vybavenost. Jsou zde restaurace, supermarket Albert je přímo u domu, dále lékárna, Lidl, mateřská škola, dětské hřiště atd. Vynikají dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Halasovo náměstí (tramvaj č. 9 a 11), která je vzdálená pět minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Poplatky jsou včetně energií. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Tours:
To register for a tour, please use this form:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/brnoENG

For long-term sublease we offer a renovated apartment 1 + 1 in an attractive location Brno - Lesna. Apartment with a total area of ​​32 m2 is located on the ninth floor of a panel house with an elevator. The apartment has a balcony with a nice view and cellar.

The apartment is offered partly furnished. Kitchen has a fridge, electric oven and electric stove. The kitchen has a pantry and a dining table with a chair. The living area is unfurnished and there is access to the balcony. In the bathroom you will find shower and toilet. The hall offers plenty of storage space thanks to cabinets. Rooms are interconnecting.

The apartment is in a great location, where are all civic amenities. There are restaurants, supermarket Albert is directly at the house, pharmacy, Lidl, kindergarten, playground, etc. Excellent transport accessibility is provided by Halasovo namesti stop (trams 9 and 11), which is five minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Charges include energy. The owner of the flat prefers those without pets.

Energy category G is listed as we do not have PENB.

The apartment is rented Ideal tenant - a service with which you will live carelessly and under fair conditions. When something happens, there are managers available to solve everything with you. We will help with all administration, payment settings and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Lesná | Halasovo náměstí
Cena: 9 400 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: vratná kauce 9 400 Kč, náklady na bydlení 2 326 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 32 m²
Vybavený: částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Včera
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Brno, Halasovo náměstí: 2 minuty (pěšky)

Lidl Brno-Lesná: 2 minuty (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 17 minut (mhd)

uzel MHD Tomkovo náměstí: 23 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Chci nechávat zasílat nabídky podobných bytů